Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 eves lanykent lenne eselyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves lanykent lenne eselyem idosebb fiuknal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem jonnek be a korombeliek. Egyszeruen elundorodom a ferfiaktol, ha egy szedett szemoldoku, pipaszal

l labu fiut latok, fulbevaloval, oldalra fesult, festett szoke hajjal. Oke, tudom en, nem mindenki, de sajnos a legtobb korombeli ilyen. 17-22ig kb. Lenne eselyem egy olyan 23 max 25 eves ferfiunal szerintetek? Ugy vettem eszre, hogy az idosebb korosztaly szerencsere meg nem ilyenek. Meg szuz vagyok, volt mar baratom, de vele nem tartott sokaig, velem egyidos volt.



#esély #fülbevaló #szedett szemoldok #festett szoke haj
2018. jún. 25. 23:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

Az tény, hogy a mi korosztályunkban még nem volt ennyire divat ez az ecset fej, illetve ott még a fejben is volt valami nem csak rajta. Persze mindenhol vannak kivételek. A hülyék korosztálytól függetlenek, csak az arányok... majd idővel talán ők is változnak.


Jelenleg egy 17 éves lányról az lenne a véleményem, hogy érdekes és kellemes társaság lehet (szóban és szexuálisan is) viszont valószínűleg hosszabb távon nem működne a dolog. Az utóbbi ellenére nem zárkóznék el az ismerkedéstől, csak mindkét fél számára figyelembe kell venni, hogy benne van a pakliban, hogy csak egy rövidebb távú illetve "korlátozottabb" kapcsolatra nagyobb az esély. Amennyiben mindkét fél korrekten áll hozzá, úgy szerintem nem lenne probléma - akár még a hosszabb távú kapcsolat is felmerülhet - viszont az eddigi tapasztalataim alapján azt vettem észre, hogy a fiatal lányok sem gondolják teljesen komolyan a dolgokat. Inkább játszadoznak és eléggé kiszámíthatatlanok. Ami nem gond, csak akkor legyenek ez tisztázva részükről is.


28F

2018. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Mádár0218 ***** válasza:

Persze lehet esélyed, de nem soknál, mivel azért nagy a korkülönbség.


De vannak a te korosztályodban is még normálisak szerintem, mostmár kevesebb de van.


Én is normális vagyok szerintem, az írtak alapján biztos, bár kinek mi a normális


19/F

2018. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29 évesnél is. :D
2018. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

En mar 24 eves vagyok, volt olyan 17 eves aki kifejezetten tetszett, de az altalanos tapasztalat az, hogy tul gyerekesek, iranyithatatlanok es mivel erettebbek a korosztalyuknal, ugy erzik hogy velem szemben is adott elethelyzetekben lehet igazuk, amikor egyertelmuen nem.

Jem hallgatnam a szep szora, ha erdekel milyen gondok voltak, akkor irj privatot.

Mellesleg nyilvan az egyetem is kozbeszol, anit gyakran nem ertenek meg, nem bufe-szakon vagyok.

2018. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!