Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm kb fél éve jött össze a barátjával. Szerinte jól meg vannak, bár csak akkor mesél róla amikor kérdezem magától nem. Akkor is csak azt meséli hogy elment hozzá, el voltak és ennyi. Csak ő szokott menni a srác hoz, a srác jelenlegi tudásom szerint csak a kapuikig ment, még a szüleinek se mutatkozott be normálisan, pluszba nem is járnak el sehova(pl.mozi,kaja,vásárlás stb.). A barátnőm már felhozta neki hogy többet kéne találkozniuk (mivel ez is probléma...) ,de neki a munka a kifogása.Gondolkozott azon is hogy szakít a sráccal,de valahogy elévűlt. Még én se láttam élőben a srácot. Meg néha tereli a témát róla amikor felhozom. Szerintem ez nem párkapcsolat vagy legalábbis én nem látom annak.

Tudom hogy nem ennyiből áll egy párkapcsolat, de azért mégis furcsa.Nem értem miért van vele együtt, ha nem olyan boldog, mint amilyennek kellene lennie?!!

Ti mit gondoltok erről?



2018. júl. 7. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy furcsa.


Egyébként igy nehéz megmondani h oké-e hogy nincs odairva h hány évesek. Mert talan 14evesen oké, de 16-17evesen mar érdekes.

2018. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a fiú melózik akkor 16 felett kell lennie :D
2018. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A srác 23, a barátnőm 22 éves.
2018. júl. 8. 03:58
 4/5 anonim válasza:
Lehet hogy kamu az egéSz
2018. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szexkapcsolat és nem párkapcsolat?
2018. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!