Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz hogyha a nálam idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és a koromhoz képest éretnek tartom magam, és valahogy a velem egykorú fiúkkal nem találom meg a közös hangot,egyszerűen gyerekesnek tartom őket jó persze nem általánosítok, mert biztos vannak érettebbek de még olyannal nem találkoztam, és egyépként ezt elmondtam a barátnőmnek és furán nézzet rám szval nem tudom most ez mi?!
2018. júl. 7. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem gáz. Elég sok ilyen lány (később nő) van.
2018. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Nekem meg a fiatalabb lányok,nincs ezzel gond !

+30 F

2018. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez teljesen normális ebben a korban. Persze ha a nagyon sokkal idősebbek jönnek be, az már kicsit más.
2018. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Mit értesz idősebb alatt? Amúgy nem probléma, vannak ezzel más lányok is így. Ha az idősebbek jönnek be, ismerkedj idősebbekkel, sok srácnak meg pont a fiatalabb lányok tetszenek.
2018. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

nekem bejönnek a fiatalabb és az idősebb lányok is

de 16-7 évessel csak akkor jönnék össze ha nagyon szimpi és valóban érett és tartós kapcsolat érdekli

21/f

2018. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem gáz. Örülök, s ha benne vagy, Írj! 😉
2018. júl. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 October15 ***** válasza:
82%

Nyugi, minden tinilány baromi érettnek tartja magát. :D Csak az a baj, hogy egyet sem láttam még aki az is lett volna.


Alapvetően az nem gáz, hogy ők jönnek be. Az a gáz ha egy huszonéves csávó egy szinten tud létezni egy 16 évessel. [No offense én is voltam 16 meg minden, tanárnak készülök stb stb de a személyiségfejlődésnek bizony vannak fokozatai.]


26F

2018. júl. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremnek 15 évvel idősebb a férje, két gyerek, és boldogok !


26/F

2018. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hany eves koru pasik jonnek be?

Ez nem ciki meg nem is gaz!

Es a bnodnek meg biztatni kene n3m furcsalni

Sajnos nekem is furcsalta a dolgot

Hogy idosebb pasival vqgyok egyutt mert neki gaz ez

De nekem o jott be

Ő/ők erettebbek

Tobbet tudnak az eletrol mar


Ha szeretnel nyugodtan irj

17l

2018. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

29F, ha szeretnél ismerkedni. :)


És nem gáz, nálam pont az van, hogy a korombeliek hülyék, és állítják magukról, hogy hűdenagyon tudják, mit akarnak, aztán meg kiderül, hogy semmiről nincs még csak egy halvány fingjuk sem...

Fiatalabbakkal meg általában megtalálom a közös hangot, és sokan közülük tényleg tudják, hogy mit akarnak, és tesznek is érte.

2018. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!