Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti hogyan kezelnétek,ha a párotok családja semmibe nézne amiatt,hogy a gyermekük választottja nem megy egyetemre?

Nálunk ez a probléma sokszor,hogy visszahallom ,mennyire lenéznek engem amiatt,hogy én nem végzek a jövőben egyetemet,a párom pedig igen(orvosi).

Nyílván próbálom hidegen hagyni,mert semmi közük,de azért látszik,hogy emiatt lenéznek.


2018. júl. 14. 15:34
 1/9 anonim válasza:
Engem egyaltalan nem erdekelne, hogy a szulok mit gondolnak rolam. Neked se kellene ezen ragodnod, ertelmetlen.
2018. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz vele. Ha a párod elfogad így, akkor nincs semmi gond. Inkább próbáld meggyőzni őket, hogy nem a diploma teszi az embert.
2018. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!:)
2018. júl. 14. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy te is mész egyetemre, ha ők fizetik neked. :) Nem mindenki anyagi helyzete engedheti meg, hogy orvosira járjon.
2018. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szuleid dontenek, hogy mit akarsz.
2018. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az anyagiakkal lenne a baj.Más érdekel,amihez nem kell egyetem,ennyi .:)
2018. júl. 14. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi
2018. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 goodboy0176 válasza:
Szia! Az iskolázottság (legyen az bármilyen szintű) nem azonos az intelligenciával! Egy percig se foglalkoztasson az, hogy mit gondolnak a párod szülei. Csak egy fontos, szeressétek egymást és ne engedjétek meg, hogy ezen bárki változtathasson!
2018. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. júl. 16. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!