Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit nagyon szeretek. Kedves, uriember, nagyon helyes, nagyon idealis szamomra. Viszont 20 eves vagyok es neha mikor elmegyek egy buliba, akkor úgy erzem, hogy en is meg kicsit szemezgetnek pasikkal. Nem szeretnek komolyat, esetleg egy csokot, tancot, izgalmat, semmi tobbet. Viszont nem szeretnem elvesziteni a mostani barátomat, mert nem biztos, hogy talalnek meg egy olyat, mint amilyen ő. De meg neha ugy vagyok valami ilyen izgalomra. Veletek volt ilyen? Mit csinaltatok? Inkabb buliztatok meg egy picit aztan megbantatok? Vagy nem bantatok meg?

#szerelem #párkapcsolat #tánc ##kieles ##fiatalsag ##kavaras ##izgalom
2018. júl. 27. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Baratnoimmel allando tema ez. Nagyjabol ugy nez ki, hogy csapat fele igy erez, mint te, elni szeretne meg, de allitja, hogy ettol fuggetlenul ok azert szerelmesek. Csapat masik fele meg van rola gyozodve, hogy, ha valakit igazan szeretsz, akkor nem erzed ezen dolgok hianyat es nem akarsz mast. En az utobbi felbe tartozom.

Az igazsag valoszinuleg azert nem fekete-feher, valshol a ketto kozott van, talan,

A kerdesedre a valasz, hogy a baratnom szetment baratjaval, ilyen 4 ev jaras utan, pedig egyutt is laktak, csak baratnom ugy erezte, hogy tul koran jottek ossze, meg neki meg elotte is volt egy hosszabb kapcsolata es nem bulizta ki magat. Most szingli es bulizik (tehat megkapta amit ‘akart’), de akarhanyszor ittunk, az exerol beszelt es nem volt tulsagosan feldobva, hianyzott neki.

Ha szerencseje van, talan meg osszejonnek, de erre nem lehet merget venni, szemely szerint megertenem a fiut, ha ezekutan nem akarna. Sot..

2018. júl. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem a ketto nem zarja ki egymast. Nekem van parom de ugyanugy ha van kedvem elmegyek bulizni kicsi flort de semmi komoly. Ez nem szamit semmit csak a mi egonknak tesz jot h igen meg mindig kaposak vagyunk.
2018. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni és flörtölj egy kicsit, egy kis flört még nem megcsalás, de te máris jobban fogod érezni magad tőle.
2018. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!