Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem figyel oda ram. Mit tehetnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem figyel oda ram. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Az utobbi idokben barmikor amikor meselek neki valami tortenetet csak mosolyog egyet vagy azt mondja hogy az jo mintha nem is erdekelne. Ezt egyszer kiprobaltam nala es egybol kerdezte hogy ennyire nem erdekel engem az o tortenete. Furcsa nem tudom ez miert van. Kerdezo:16/L Baratom:18/F

2018. júl. 28. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele hogy az amit te mondasz miért nem érdekli. Ő azt nem veszi észre csak ha fordított helyzetben történik mint ahogy írtad hogy kipróbáltad vele. Beszélj vele mert ez így nem lesz Jó.
2018. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen megprobalom:)
2018. júl. 28. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt másképp tényleg nem lehet megoldani, csak ha beszélsz vele. Hozd fel ezt a példát, hogy ő is kiakadt, ha nem figyeltél rá, akkor te miért ne lehetnél rá mérges?
2018. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igy lesz mindenkeppen koszonom mindenkinek
2018. júl. 28. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!