Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátnőm és a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imqueen199819 kérdése:

A legjobb barátnőm és a pasim utálják egymást! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm utalája a pasim és a pasim is őt. Arra kényszerítenek, hogy kettőjük közt döntsek. Én ezt nem bírom, nem tudok dönteni és nem is akarok. Szerintetek mit tetehetnék? Vagy mivel vehetném rá őket, hogy kedveljék egymást?

2018. jún. 8. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki arra kér, hogy válassz közte és a másik szeretett lény között, az tuti, hogy a legjobb barátnőd vagy életed szerelme? Mármint én se birom annyira legjobb barátnőm pasiját, de felfogtam, hogy szereti őt, boldog vele, és szüksége van rá, úgyhogy nem vagyok olyan ... hogy elmarjam mellőle. És fordítva, én vagyok a legközelibb barátja, szeret, boldog velem, szükségünk van egymásra, ezt a srác tudomásul veszi, és nem olyan .... hogy el akarjon üldözni mellőle.

Persze azért megpróbálhatod elmondani nekik, hogy neked ez sz arul esik, és nőjenek már fel, ha más nem, a te kedvedért. Akkor hátha. Vagy zsilipelsz, ami mondjuk hosszabb távon kényelmetlen, de... Na jó, mindegy, nem jövök a negatív hullámaimmal.

2018. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem reg egy cipoben jartam veled, bar nem kertek hogy valasszak de rengeteget veszekedtem a baratnommel is meg a csavommal is emiatt.

Vegul a baratnom mar nem a baratnom.

Megertettem ez utan hogy a csavom mirol ugatott hogy miert nem akarja hogy vele baratkozzak.

Rossz belatni de igaza volt.


Sajnos nem tudok tanacsot adni de az en szemszogembol leirtam mi volt hatha segit.

2018. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!