Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Össze vagyok zavarodva, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most léptem ki egy majdnem 1 éves kapcsolatból. Nem önszántamból, a lány akarta befejezni. Szóval értitek, én még mindig szeretem. Viszont mostanában elkezdtem beszélgetni egy régebbi lány barátommal, aki nekem anno tetszett, viszont én nem neki, illetve eddig azt hittem. Elmondta, hogy régen tetszettem neki, de nem mert csinálni semmit, pedig tudta, hogy kölcsönös. Egy kicsit úgy írta, mintha még mindig tetszenék neki, és mikor megkérdeztem, hogy ha most ugyanez lenne, mit csinálna, nem adott rendes választ. A helyzet viszont az, hogy bennem még nagyon él a volt barátnőm tudata, szóval nem tudom, hogy mi lenne... Szerintetek mi lehet az oka? Még mindig tetszek neki?


19/f



2018. márc. 4. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyiss affelé,aki régen tetszett neked.

És felejtsed el a lányt,aki dobott téged.

Mit mondott egyébként,miért tette? Mindegy is,nem tudta,hogy kiről marad le.

2018. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy már unja a kapcsolatot, amit nem is értek, hiszen csak és kizárólag közös programjaink voltak, nem lógtunk egymás nyakán, szóval nem értem...
2018. márc. 4. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Unja a kapcsolatot...

Elmúlt neki az a hormon,amitől olyan a szerelem,amilyen. Rózsás és tökéletes.

Jó tudni,hogy az igaz szerelem ott kezdődik,amikor ez a köd szertefoszlik. Keress rá,van egy 3 részes videó a YouTube-on a szerelem kémiai részéről.

Minden van benne. Endorfin,PEA,oxytocin...

Szóval:ne azt a szerelmet keresd! A volt barátnőd nem tudta,hogy mi is az igaz szerelem,a tudatos szerelem.

Belinkelem a videót,és megérted,miről zagyválok.

2018. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dr.Gloviczki Eszter

Ennyit beírsz,kidobja. Lehetőleg juttasd el minél több embernek,mert a házasságok fele válással végződik,és egy részük emiatt történik.

2018. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szerelem hormonjai 01-02-03

12-13 percesre van felosztva.Most csak pörgess bele.

2018. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Na jó, most kicsit kirázott a hideg, néhány részlettől eltekintve kísértetiesen hasonlít a történetünk. Legalábbis én másik irányból élem meg a sztorit. Kilencedik óta bele vagyok zúgva a srácba, akivel közeli barátok voltunk, de ő az orrom előtt jött össze egy lánnyal, azóta mindent megpróbáltam, hogy elfelejtsem, és most itt vagyunk végzősként, és nemrég szakítottak a barátnőjével, újra elkezdtünk dumálni és minden igyekezetem ellenére úgy érzem, hogy újra belé estem.

Akármennyire is szeretném, nem hiszem, hogy te az a srác vagy, akiről én beszélek, ahogy én sem vagyok az a lány, akiről te beszélsz, de mint egy ilyen helyzetben lévő személy, segíteni szeretnék annak a lánynak, hogy legalább a ti sztoritok legyen happy end.

Ha a legparányibb szikráját is érzed még annak, hogy kedveled, ahogyan anno, akkor mindenképpen megéri megbeszélni vele, egyenesen és őszintén. Írj rá, vagy ha lesz egy kis szabad időtök, akkor akár személyesen, de a lényeg az, hogy tisztázzátok a dolgot, mert egyszer muszáj lesz, és legjobb, ha mihamarabb teszitek, mielőtt valami miatt már túl késő lenne.

Kíváncsi vagyok, nektek hogy fog alakulni, szóval örülnék, ha írnál privátban, mikor valami olyan történik, csak hogy okulhassak a ti dolgaitokból.

Sok szerencsét, szorítok, hogy jól alakuljon! :)

18/l

2018. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dugd meg mindkettot :3
2018. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!