Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan vagyok mérges a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok mérges a barátomra?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt.

Ő mindig a nepszerűbbek közé tartozott sok lány barátja van akik... hm hát nem megfelelően viselkednek ertsd mindenkire ramasznak hetente valtjak a lasijukat es mindenkit kibeszelnek.

A baratom megkerdezte h nem akarok e otaludni valamelyikojuknel. Mert hogy o ott alszik. Nyilvan a tobbiek is ott lesznek. Es hat en nem erek ra de szerintetek ez igy nem ciki? O lesz egyeduli fiu... 16 eves


2018. aug. 3. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Többet kéne tudnunk. Neki miért kell ott aludnia? Elhívták, ő meg belegyezett? Vagy valami program miatt nem tud hazajönni, ők meg hagyják, hogy ott legyen?
2018. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat ma kitalaltak hogy tartanak egy ottalvos bulit gondolom lesz pialas stb. Meghivtak neki meg alap hogy megy. Mindig alap volt
2018. aug. 3. 23:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor természetesen igen. Én nem mennék el. 15/F
2018. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudd meg a csajoktól tett-e valamit és igen jogosan.
2018. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A pasid egy méretes fsz téged pedig full h_ülyére vesz...Mert ha szeretne nem csinálna ilyeneket...a csajokon meg meg sem lepődök hiszen ribizlik...Nem vagy ott így nem tudod mit csinálnak majd és valószínűleg ők sem mondják el...Nem akarok egyből rosszat mondani de voltam már ilyen "ott alszok mert bla,bla" szituációban és annak nem alvás volt a vége!

A kérdésre válaszolva pedig: Igen, jogosan vagy mérges!! Én a helyedben nem csak mérges lennék!!

2018. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek ma alszik ott nala... utana megirom tortent e valami
2018. aug. 4. 11:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Mennyi agyiszakadék van ezen az oldalon, te jó ég... Azért, mert párkapcsolatban van az ember még nem szórakozhat haverokkal? Nem kell haragudni rá és nem kell félteni. Ha jó a kapcsolatotok és szeretitek egymást, akkor nem kell aggódni. Egyébként meg ahol nincs bizalom, az a kapcsolat már régen rossz és erről nem (csak) a fiú tehet!


Úgyhogy nem kell haragudni rá, hanem beszélni kell vele szemtől szemben, hogy tudja ő is, hogy nem bízol benne.

2018. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolso igen igazad van nem is aggodnek de egyszer regebben egyutt bulizott veluk es ott is tortent valami. Tehat nem feltenem egEbkent de emiatt aggodom
2018. aug. 4. 11:51
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tortent semmi :)
2018. aug. 6. 00:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mondhatnak bármit
2018. aug. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!