Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok mérges a...

Jogosan vagyok mérges a "barátomra"? Kidobjam?

Figyelt kérdés
Tehát van egy 12 éve tartó barátságom valakivel aki kb 4 éve elkezdett szétcsúszni és élni az alkoholista tróger életet. Ez nem igazán zavart eddig, Viszont most ebben a hónapban rohadtul elkezdtem utálni. Hónap eleje óta flörtöl egy olyan csajjal aki kb 4 éve a szerelmem és tegnap össze is jöttek. Ma pedig közös társas közben tökön vágott mert miért ne és több órája fáj már. Viszont nem lenne szerencsés kidobni, mert sok privát dolgot (email, yt, stb) tudja jelszavait és vissza tud vele élni meg meg tudja keseríteni életem mert minden embert ismer a társaságomból akinek az összes titkomat ki tudja kotyogni amit 12 év alatt elmondtam. És nem is akarom kidobni de rohadtul összetörte a szívem és a büszkeségem. Tanácstalan vagyok. Több barátom figyelmeztezett már miatta, hogy szakítsam meg vele a barátságot mert nem lesz jó vege én meg kiálltam mellette így sokan elfordultak tőlem, csak ő és társasága maradt. Amúgy elnézést elírásokért de piás vagyok mert szomoromban iszom most.

2017. dec. 23. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Piásan látja jól az ember a dolgokat. Aztán ha kijózanodik akkor átgondolja. Rakd össze a kettőt holnap, aztán dönts!
2017. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hívd át inni.

Ez a szerelmed négy éve, de mégsem dolog számomra érthetetlen. Ha négy éve töketlen vagy lépni, hogy valóban a szerelmed legyen és lecsapták a kezedről, tanulj belőle és legközelebb ne várj négy évet.

Ha a barátod tudta, hogy bele vagy esve és mégis összejött vele, elég nagy gerinctelenség, ha nem tudta, hogy bele vagy esve, de töketlen vagy lépni, akkor ez van, nyeld le a békát és legközelebb kezdeményezz, ha tetszik valaki.

A jelszavakat le lehet cserélni. Engem meg piásan le lehet szavazni. :D

2017. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe az ilyen barát nem is barát. Most csak azért barátkozni vkivel h vissza élhet dolgokkal. Aggódva akarod élni az életed?
2017. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem pontozok le igazad van. Töketlen voltam mert félek még 18 évesen is a lányoktól. Viszont tudott róla, sokat meséltem róla neki, és még segíteni is akart de amint meglátta a lányt megtetszett neki is. Nem zavar hogy lecsapják előlem csak fáj ha látom hogy mással van és az a baj hogy folyton róla beszél ő is és nem hagyja hogy kiheverjem..
2017. dec. 23. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tudta, akkor nem barát, még ha nem is mertél lépni, hogy tied legyen a lány, a "barátod" ebben az esetben is átgázolt rajtad. Vannak még barátaid, nem? Akkor?
2017. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18 évesen nem annyira gáz félni a lányoktól, azt hittem több vagy.
2017. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek. Ha kidobom akkor megy a társasága is vele, mert ő a feje a társaságnak. A régiek utálnak, újakat meg sehogy sem tudok szerezni. Vilagéletemben igazából magányos voltam tehát lehet ezt a sorsot fogom megélni.
2017. dec. 23. 20:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez a társaság ugye téged nem a legjobb irányba húz? Ezt is figyelembe kell venned.

Amúgy meg biztos lesznek olyanok a baráti körödből, akik nem rohannak a "vezérhím" után és továbbra is barátkozni fognak veled. Nem mindenki falkásodik. Ők mit szólnak ahhoz, amit most a "barátod" lépett?

2017. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoznak vele. Velük is megtette már ugyanezt sőt rosszabbakat is.
2017. dec. 23. 20:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Szóval egy díszpcs egyed. Ha a baráti körödből több személlyel is így viselkedett, nem valószínű, hogy mind utána mennének és te maradnál barát nélkül.
2017. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!