Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy olyan lányt aki elvileg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lányt aki elvileg nehéz eset és a városomból azt mondják rá páran, hogy fullos megismerés után mennyi idő után lehet fel szedni hosszabb kapcsolatra is akár?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik egy másik iskolából. És még mindig nem lett alkalmam meg ismerni ,talán most lesz alkalmam. És az lenne a kérdésem, hogy egy olyan lányt akiu elvileg nehéz eset és fullos. Mármint lehet csak a kisvárosba számít fullosnak ahol lakok. Egy ilyen lányt mennyi idő alatt lehet fel szedni persze ezt úgy értem, hogy a megismerés napjától pl el kezdem befűzni. Jobban nem tudom meg fogalmazni azt a mondatot, talán így a legérthetőbb. pl megéri onnantól kezdve, mondjuk 1-2 hónap után megkérdezni, hogy "járunk e" vagy már 1-2 hét után megkérdezem. Vagy ha nem is kérdezek tőle ilyesmit. Akkor nem lesz hamari ha már olyan hamar el hívom valahová talizni vagy valami. Persze egyenlőre még nem ismerem a személyiségét a lánynak, szóval szeretném megismerni. És a stílusa fogja eldönteni, hogy szeretnék e vele valamit vagy sem. Ha igen az már valószínüleg 10 percen belül el fog dőlni. De nagyon tetszik, szerintem ő fog kelleni nekem!

2018. máj. 22. 11:55
 1/8 A kérdező kommentje:
16/F
2018. máj. 22. 11:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj neki és ismerkedj meg vele. Aztán a többi jön magától,majd adódik. ha szimpatikus és Te is neki akkor már 1-2 hét elteltével megkérdezheted.
2018. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és sajna elvileg kavar valakivel. És azt is hozzákel tennem, hogy max facen tudnék vele túl nyomó részt beszelni mert egy varosba lakunk. De csak bulikba meg hetvegente latom!
2018. máj. 22. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Nincs vesztenivalód! Bátraké a szerencse!
2018. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát már dumcsiztam vele mert az egyik haverom oda vitt hozza. De az egyik barátnője is ott volt és a miatt nem tudtam vele sokáig beszélni...
2018. máj. 22. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egyből úgy kezdesz el vele beszélgetni, hogy valamit szeretnél tőle, akkor azt ő is érezni fogja, és nincs vele semmi baj. (Mondjuk ha kavar valakivel, és rendes lány, akkor nem túl jó a helyzeted.)


Ha a nehéz esetet úgy érted, hogy nehezen kapható, az azt jelenti, hogy nem alkalmi kapcsolatra vágyik, hanem őszinte, hosszú távú dologra. Ha te nem ezt akarod, akkor nem fog menni.


A buli egyébként jó ismerkedési hely, mert egy kis ital után bátrabb leszel, oda tudsz menni hozzá. Ha a haveroddal, akkor a haverod beszélhetne a barátnőjével, és akkor te tudsz vele.


Nincs szabály arra, hogy hány hét után lehet elhívni, de mint már írtam, ha ilyen szándékkal közeledsz, akkor nem is kell heteket várni, egy-két beszélgetés után elhívhatod randira (mivel az csak egy randi, még semmi komoly, ott meg tudjátok ismerni egymást, kettesben lehettek). Aztán, attól függően, hogyan alakulnak a randik, egy-két randi után jöhet a csók, aztán a kapcsolat. (Alapból, ha az első után beleegyezik még egy taliba, az már jó jel, akkor ő is szeretne tőled valamit.)

2018. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is komoly kapcsolatot szeretnék. De nehéz eset sajnos úgy is lehet egy lány, hogy mondjuk a "menőségre" nem a kapcsolatra sajnos ebbe a 21. századba! De nem akarok külön kérdést ki írni ha nem muszály. Erre is érkezhetne vagy 2-3 válasz! Mi a helyzet akkor ha esetleg 1 buli alatt egész végig jól el vagyok vele. És a buli végén, mikor már készül haza felé akkor hívom el másnap mondjuk talizni. Ezzel sem lehet baj?
2018. máj. 25. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez szerintem így kifejezetten jó, ha a buliban már elhívod. Ha érdekled, nyilván igent mond, ha meg nem, te legalább megpróbáltad.
2018. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!