Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha barátnőm telefonján a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha barátnőm telefonján a kód az exe születésnapja?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve nem beszélnek. Elmondta a teló kódját hogy oldjam fel mert koszos volt a keze ami egy évszám volt dátumra pontosan. és meg kérdeztem mi az az évszám mi történt azt mondta semmi de aztan kideritettem h az exe szulinapja.
2018. aug. 13. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát 2 oka lehet vahy anno beállitotta aztán megszokta a kodot és nem akart vagy lusta volt ujjat kitalalni vagy hát a második opciot mindenki tudja igazabol
2018. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen nem is érdekelne hogy az a kódja mert oké megszokta. csak inkább az a baj hogy nem mondta el hazudott
2018. aug. 13. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg sem fordult a fejedben, hogy talán azért nem, mert nem akart megbantani vele? Mert ha akkor megmondja ugyan igy a plafonon lettél volna és képzeltél volna bele dolgokat.
2018. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem lettem volna plafonon. nem esett volna jól nyilván.. de sokkal jobb lett volna ha elmondja mert megértő vagyok és megértettem volna. Szerintem ezt tudja ő is hogy nem fogok be sértődni de most már elég rossz hogy nem mondta el.
2018. aug. 13. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bizonyos formaban a face jelszavamban szerepel az exem. Nem fogom megvaltoztatni, ugyanis nagyon jo baratok maradtunk, es nagyon sok mindent koszonhetek neki, habar mostmar mindketten massal vagyunk.
2018. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha 1 éve nem beszélnek és veled jár, akkor nem hiszem hogy aggódni kellene. Biztos félne attól, hogy elfelejti az új kódját, azért hagyta meg a régit
2018. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!