Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rettegek a terhességtől! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a terhességtől! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. A barátommal több mint 2 éve vagyunk együtt és lassan már szeretnék vele lefeküdni. Óvszert használnánk az első pillanattól kezdve és utána leellenőriznénk hogy nem sérült e meg. Mégis rettegek attól hogy mi van ha még is teherbe esek. Mert olvastam hogy szakszerű használat mellett is terhes lett. Nagyon félek, nem tudom mit kéne csinálnom

2018. aug. 13. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
#8 nagynéném kb 15-16 lehetett mikor elkezdett fogamzásgátlót szedni a 80as években, mert olyan durva görcsei voltak. semmi baja nem lett a hormonháztartásának
2018. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell szexűni, probléma megoldva.
2018. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Abortusz
2018. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!