Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jól tettem, hogy kiosztottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy kiosztottam a volt barátomat?

Figyelt kérdés

9 hónpja voltunk együtt ma szakított velem telefonon keresztül. Amúgy is már gyanus volt nekem ,hogy mikor telefonalt akkor kiment vagy mikor uzenetet valtott az egyik rokonnal azt is eltakarta.

Ebben a 9 hónapban már háromszor szakított velem ez meg a negyedik. Minig én futottam utána ,a szemembe hazudott megbocsájtottam neki . Sok mindenen keresztül mentünk ő meg ma telefonon keresztül dobott . Pedig soha nem tiltottam meg neki semmit. De ma próbáltam vele megbeszélni a dolgokat ,de hajthatatlan volt. Én meg már sajnálom ,de kiosztottam. Az anyukája már a harmadik szakításunknál mondta,hogy ő nem futna egy ilyen fiú után . Szóval a kérdésem az lenne ,hogy jól tettem ,hogy kiosztottam vagy nem? Kicsit ideges vagyok ,azért lett kesze-kusza!:)



2018. aug. 14. 21:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért bocsánat telefonról vagyok
2018. aug. 14. 21:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos volt

Gyáva volt személyesen szakítani ez már önmagában is gerinctelenség

De sose fuss egy fiú után, ezt fordítva szokás :-D

20/F

2018. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már nem is fogok :) És a legszebb az egészben ,hogy feljött a cuccaiért és elvitte amikor én nem voltam itthon . Amúgy mind a ketten 20 évesek vagyunk
2018. aug. 14. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már az anyja is azt mondta, hogy a helyedben nem foglalkozna vele akkor csak jól járhattál a szakítással :-)
2018. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben már biztos vagyok ,nem érzek semmit sem igazából ,mert már lélekben felkészültem rá meg éreztem is !:)
2018. aug. 14. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól tetted, én hasonló cipőben voltam 2 évvel ezelőtt, csak ott egyszer szakítottunk és azóta nem láttam és nem is tudok róla semmit. Ő is telefonba szakított, de én utánna még elmentem a cuccaimért. Emlékszem nemhogy kiosztottam, még fel is pofoztam amiért átvert.

20L

2018. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De utána beszéltünk személyesen is . Ott kiosztottam nagyon ,pofon akartam vágni ,de az nem én vagyok
2018. aug. 14. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól.
2018. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az ötödik szakítás után már nem is számoltuk csak a tizedik után nevettem mekkora hülyét csinálok magamból hiszen szeretem és imádom őt a barátnőm. Szerintem a párom már a harmadik után nem vette komolyan ha szakítani akartam vele.) Ha a kapcsolat elején vagyok még akkor szerintem még beszéljétek meg az érzéseiteket. De őszintén!
2018. aug. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!