Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes ezt a kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt a kapcsolatot folytatni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban (107km) élek, már több, mint 1 éve.Eddig minden ok volt.


A héten, kedden összevesztünk. El terveztük, hogy ma elmegyünk fürödni ketten. Később írja nekem, hogy ő elhozza az uncsitesóit


(3 fiú, nagyon rossz gyerekeknek, nem hallgatnak)


is és segítek e- neki a vigyázásba. Erre nagyon megharagudtam, mert csak 2-3hetente találkozunk és akkor is másra kell ügyelni úgy, hogy az uncsitesói nem is köszönnek nekem, ha meglátnak engem, és szó se volt, hogy ő mást is hozz +egész nyáron sehova nem hívott el , se kirándulni, se 1 fagyira, sehova.


(megértem, ha nincs pénze, de jól kereső állása van)


Mondtam neki, hogy én nem vagyok cseléd és van neki anyja meg apja is és azok vigyázzanak rájuk. Nem bulizni meg inni kell a szüleiknek.


(sajnos, ilyen rossz családból származnak a gyerekek)


A nagymama/apa törődik velük. De nem is ez a lényeg.


Fogtam magam és letiltottam a FB-ről. Másnap szerdán este fel is oldottam , mert rosszul éreztem magam,de szerintem kár volt. Azóta nem ír nekem, nem hív fel sőt még 1 SMS se írt , hogy beszéljük meg stb vagy, hogy ne haragudjak rá esetleg elék még?! Tegnap írtam neki a FB-n, hogy vegye le a közös képeket, mert mi már nem tartozunk össze, ha már kedd óta nem tudd nekem írni annyit sem, hogy "bú" .

Erre annyit írt , hogy

"mi még összetartozunk". -mintha semmi se történt volna és egy szóval se írta, hogy akkor megyünk - e kirándulni valahova.

Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs értelme, ha még 1 SMS-t se képes írni kedd óta.

Máskor rámírt, de most levegő vagyok számára.

Remélem érthető voltam, bocsi, hogy kicsit hosszú lett.

Örülnék, ha segítene valaki, hogy mit Kezdjek. Köszönöm.

17/L írta


20/F



#vita #Parkapcsolati-problemak
2018. aug. 18. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy hisztis p*csa vagy.
2018. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért?

Ilyen egy normális kapcsolat, hogy 4 napja lese sz@r?

2018. aug. 18. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek szerinted?
2018. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
A fiú jól teszi, hogy levegőnek néz. Hisztis p@csa vagy.
2018. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nőjj fel. Nem való még neked párkapcsolat.
2018. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Részben igazad van,hogy miért kell pont akkor mikor 2-3 hetente találkoztok,viszont ő lehet nem tehet arról hogy pont akkor kellett neki vigyázni,törődni az unokatesóival,vagy direkt akarta,ezt nem tudom.A szülei kérték meg rá gondolom.Az hogy nem hívott el sehová se nyáron azt megkell beszélned vele hogy miért?

Letiltottad face-n,ez egy tipikus kislányos,oldjuk meg dühből egyszerűen a problémát megoldó képesség.Mindegy fiatalok vagytok még,neked is érned kell.Ez nem megoldás,a megbeszélés a megoldás.Azért valahol csak szereted,ha visszaoldottad,csak ilyenkor ne essen rosszul ha nem úgy foglalkozik veled.Neki is fájt ez,szeret téged ugye,(?)te meg letiltod,neked hogy esne?Nem akarok ellened lenni,csak na,most mit vársz,beszéld meg vele ha akarod.


Én például férfiként,megalázkodok először mert tudom hogy tudni akarja hogy,ugyan szeretem-e,de ha szeretem,egyszerűen előtör hogy utána megyek,van amelyik nő arra kíváncsi ilyenkor,de valamlyik meg nem.Aztán van egy határ,ami után nem már én alázkodok meg,nehogy már mindig én,a nő nem képes rá mert büszke,tartja magát?

2018. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Semdor ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi értelme ennek a kapcsolatnak... Ha képes voltál azt írni neki, hogy "vegye le a közös képeiteket,mert ti már nem tartoztok össze" egy ilyen piti dolog miatt, akkor marhára nem vagy kapcsolatérett. Sajnálom szegény srácot...

17/L

2018. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az nem kapcsolat, ha két-három hete találkoztok pár órácskára. Vagy legalábbis hosszú távon nem fog működni biztosan. Régóta vagytok együtt?
2018. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!