Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyik naprol a masikra eltunt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik naprol a masikra eltunt a rozsaszin kod, vagy csak hangulatingadozasom okozza?

Figyelt kérdés
Masfel honapja vagyunk egyutt, minden tokeletes volt. Nagyon sok kozos elmenyunk van, terveztunk a jovore is jo parat. Viszont mint minden kapcsolatban itt is kezd elmulni az a bizonyos rozsaszin kod. Egyertelmuen kotodom hozza meg most is, a mosolya, nevetese, ahogy simogatja a karom mindig megnyugtat es boldogsaggal ont el. Csak neha mikor elfilozok azon, hogy mar nem annyira intenziv mint regen, akkor belegondolok hogy lehet csak szeretethianyom van, nem is vagyok szerelmes csak szuksegem van valakire akkor atfordulok abba hogy ennek semmi ertelme lehetseges csak bebeszelem magamnak, es amikor jon a gondolat hogy igy ennek elobb utobb vege lesz elont a melydepresszio, mert nem akarom hogy ennek vege a kapcsolatnak vege legyen. Belebolondulnek. Orakkal kesobb mikor kijovok a szarkedvbol es ujra tiszta fejjel ragondolok megint jo erzes tolt el. Ezt naponta eljatszom. Lehet okozhatja ezt az is hogy nyaron csak 1-2 hetente talalkozhatunk, de szeptembertol mar minden nap. Igy visszaolvasva eleg gyerekes lehetek, de nagyon felek hogy vege lesz egyszer ennek a kapcsolatnak ha kihul.

2018. aug. 18. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi velem is ugyanez van...én lányos hangulatingadozásnak tudom be és próbálom mindig leállítani magam amikor ilyen hülyeségeken kezdek el gondolkodni.
2018. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmùlik a ròzsaszìn köd. Na és akkor? Valaki egyáltalán nem is érzi azt, és mégis hosszù és boldog kapcsolat lesz a vége. A ròzsaszìn köd csak fellángolás nem szerelem. Persze nagyon jò, de csak rövidtávù. A szerelem viszont az a nyugodt érzelem mikor kötődsz valakihez,élvezed a társaságát és jó érzés ha veled van, mellette ùgy érzed hogy a problémák kisebbek és az örömök nagyobbak. Ne a fellángolást akard, az hiábavaló...
2018. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az gyanús ha ez nem lenne így, mert akkor megjátszanád az érzéseid. A szerelem hullámzó, el fog múlni a völgy és ismét fellángol.
2018. aug. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WaRrOcK11 válasza:

Ugyan így vagyok én is. Mar az is megfordult a fejemben, hogy mivan ha reszegen megcsalom, mivan ha (ahogy te is mondtad) csak szeretet hianyos voltam es azert kellett valaki. De! Ilyen esetekben mindig azzal nyugtatom magam, hogy nagyon szeretek vele lenni, amikor vele vagyok boldog vagyok. Amikor ezek a negatív gondolatok megfordulnak a fejemben akkor egyedül vagyok(nélküle) szooval lehet, hogy ez amolyan hiányérzet mellékhatás. Szóval fel a fejjel! Ha kiszeretsz belole azt ugy is erezni fogod.


Azt is megpróbálhatod, hogy amikor hasonlo gondolatokkal van tele a fejed, akkor elmesz turazni, biciklizni, esetleg horgaszni, mindegy csak valami kikapcsolo legyen, de! Ami a legfontosabb, hogy ne keresd kozben telefonon, Facebookon(Messengeren). Az a legfontosabb, hogy feltöltődj, kikapcsolj, esetleg érezd a hiányát. Ha erzed a hiányát akkor nincs miért aggódni.


Remélem segíthettem(furcsa de ahogy ezt leirtam meg magamnak is segitettem vele), illetve nagyon sok boldogságot és boldog parkapcsolatot! :D



Ui.: Ha meg ugy erzed ezeket a gondolatokat, hogy vele vagy, akkor lehet, hogy tul sok idot töltesz vele és hianyzik egy kis magány, illetve egy kis kikapcsolódás

2018. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!