Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm profilképnek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm profilképnek egy másik fiúval rakott ki képet amin együtt pózolnak. Kéne aggódjak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit pontosabban/jobban is kifejthetted volna a kérdésed, pl. nem tudjuk, hogy fiú vagy-e. Persze gondolom, hogy igen, de megerősíthetnéd.


Miért nem kérdezed meg a barátnődet, hogy ki az a fiú? Már hogyne kéne aggódnod, ha az én barátom pózolna egy másik lánnyal a profilképén, mindenképpen rá kérdeznék, hogy ki az és mit keres ott.

Hogyha a te barátnőd, akkor miért nem veled van a képen? o.o

2018. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg magadtól. Rosszul esik?

Nyilván igen lesz a válasz, meg ez így rendjén sincsen, tehát nyilván számon kellene kérni rajta.

2018. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna. Kérdezz rá:)
2018. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostmár levette. Valaki akit abban a városban ismert meg ahol tanul az egyetemen, mert az orvos ő meg fogorvosnak tanul. Én meg egy másik városban élek egy jó pár száz kilométerre.
2018. aug. 19. 21:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy azért rakta ki, meg rakott ki a múltkor is egy képet ahol olelgeti ezt a srácot, mert a neve nagyon hasonlít egy volt kolléganőm nevére. Ahhoz a kolléganőmhöz én hozzá se értem, ám ő rak ki képet ahol ezt a srácot ölelgeti. Van legalább 3 közös képük az elmúlt hónapban. Ezért is kérdeztem, hogy kéne aggódjak, vagy se.
2018. aug. 19. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eléggé megcsalásra utaló jel.
2018. aug. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez már bukta...
2018. aug. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja, ez így elég off :/
2018. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!