Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért gondolok még mindig az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok még mindig az exeimre?

Figyelt kérdés
Van barátom, akit szeretek, sosem hagynám el, sosem szakítanék vele, és minden jó vele, mégis mindig eszembe jutnak az exeim (3 van). Ha nem is napi szinten, de azért elég gyakran. Tudom, hogy őket már nem szeretem, valószínűleg az emlékek miatt jutnak eszembe, de szerintem nem normális, hogy szeretek valakit, és közben gyakran eszembe jutnak a volt barátaim is. Ez már így lesz örökké? Valamelyikükkel több mint 2 éve szakítottunk már. 18/L

2018. aug. 20. 22:50
 1/9 anonim válasza:
38%
Tehat mar 4 pasid volt 18 evesen, szerintem el kene gondolkodnod hogy ne fuvel faval....
2018. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
21%

"Van barátom, akit szeretek, sosem hagynám el, sosem szakítanék vele"


Az elozo harom pasidra is ugyanezt mondtad, megis elhagytad oket. Sajnos nagyon latszik hogy gyerekes a gondolkozasod.

2018. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Pusztulj ki te pasinyuzo boszorka . Fujj . Kardom rántom és tüzet csiholok egy mágia meggyújtására hogy ezt a boszorkát felrakassam égni !!!
2018. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem is írta hogy miért szakítottak az eddigiekkel. Istenem de gyökerek vagytok.
2018. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a lány jut eszembe nap mint nap akit lekoptattam.
2018. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mekkora foggyosok itt a válaszolók...
2018. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta szabadult ide ennyi fogyatékkal élő? Csak azért mert nem bírjátok kiélni magatokat a szellemi sérüléseitek miatt, nem kell mindenkit leszólni, akinek sikerült a nem megkeseredett élet.


Teljesen normális a dolog kérdező, pár év és elmúlik. :) Én 3 éve szakítottam az első barátnőmmel, mégis csak pár hónapja múltak el az emlékek bizonyos dolgokról, amiket a mindennapi élet könnyen eszembe juttatott, pedig jó pár másik lány volt azóta, akik még mindig gyakran eszembe jutnak. Az összes ismerősöm akivel beszéltem erről szintén ugyanígy emlékszik, ez teljesen természetes, és addig örülj míg így van, mert ez azt jelenti, hogy nem vagy amnéziás. :D

2018. aug. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat :)
2018. aug. 21. 08:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert volt idő, mikor fontosak voltak neked

Teljesen rendben van ez 😉

A szapuló kommentelők meg jobb ha keresnek egy jó pszhiológust 😂

2018. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!