Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom szakított velem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A baratom ma szakított velem 4 hónap után, mert azt mondta, hogy nem érzi magát komolynak egy kapcsolathoz. Nagyon jó viszonyunk volt, az egész kapcsolat egy barátságból alakult ki, és azt hittem hogy ezért nem lesznek problémáink. Rettentően rosszul érzem magam, hiszen a legjobb barátomat és a szerelmemet is elvesztettem egy személyben. Mit csináljak? Helyre tudnám hozni ezt a kapcsolatot?

2018. aug. 24. 12:59
 1/4 A kérdező kommentje:
16/L és 18/F
2018. aug. 24. 13:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, hogy miért nem érzi magát komolynak? Volt már kapcsolata? Ha igen, akkor ott működött minden?
2018. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én voltam neki az első, előttem csak egyéjszakás kalandja volt 3-4... meg sem mertem kérdezni.
2018. aug. 24. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy másik csaj van a képben?

Ezt azért kérdezem, mert írtad, hogy voltak előtted egyéjszakás kalandjai.

2018. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!