Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel több mint 1 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel több mint 1 éve együtt vagyunk, de az utóbbi időben a szülei olyanokat mondanak neki h "csalódtak benne azért mert egy" ilyennel" vagyis velem jött össze. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az egész úgy van h a kapcsolatunkat a kezdetektől fogva ellenzik stb..

De eddig semmi baj nem volt, sőt boldogok voltunk


De mostanában a barátnőm nagyon ad a szülei véleményére..


Én gondolom rosszul talán azt h ha valaki szívből szeret valakit és boldog vele akkor nem törődik azzal h esetleg a szülei ellenzik h vele van és h ezért "csalódtak benne"?


Vagy szerintetek mi lenne a helyes döntés?

-Fussak én utána és próbáljam elerni nála h ne törődjön annyira azzal h a szülei nem szeretik h velem van..


-Vagy szakitsak vele?


2018. aug. 27. 09:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a gimi meg a szakmunkás nem egy szinten van,értelmi képességek terén, minden bántás nélkül elmodom,hogy ha szülő lennék,én se téged képzelnélek el a gimis gyerekem mellé.

Ha nem érsz fel szellemileg a barátnődhöz, akkor hosszú távon a lány ott fog hagyni. Ugyanis a szerelem, meg a szeretet nem elég egy életen át,ha két ember két külön szinten van, nem tud "egyesülni". A kapcsolat egyik legfontosabb pillére pedig az EGYENRANGÚSÁG.

2018. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!