Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Irjak neki szakítás után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak neki szakítás után?

Figyelt kérdés
Ket hónapig voltunk csak együtt az exemmel,úgy váltunk el,hogy azt mondta reméli még beszélünk,engem erdekelne,hogy mi van vele,nem tudom ezt csak "szokasbol" mondta vagy tenyleg igy gondolta e es ha igen nem zavarná e hogy irok neki...

2018. aug. 28. 09:37
 1/7 anonim válasza:
58%
Írjálneki öcse
2018. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, most meg már beszélni se akar velem. :D
2018. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mit veszítesz vele? Irjál rá
2018. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is így szakítok másokkal, de attól még nem akarnám hogy beszéljünk máskor.
2018. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, nem veszíthetsz semmit. Ezzel is megkönnyíted majd a lelked. Hidd el, jobb, ha aszerint cselekszel, amit szeretnél, vagy, amit legbelül érzel. Nekem azóta minden egyszerűbb, mióta így teszek.
2018. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ha akarna ő is tudna írni
2018. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez egy udvarias módja a szakitásnak. Én is ezt mondanám, de ezt nem szó szerint kell érteni.

De azt csinálsz, amit akarsz.

2018. aug. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!