Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom le lotyózott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom le lotyózott?

Figyelt kérdés

Nos,amit tudni kell a helyzetről:


Egy ideje nem volt semmiféle képem a közösségi platformon,ugyanis nem szerettem magamat fotózni,sem azt,ha más fotóz le.

Az a helyzet,hogy tettem ki egy képet tegnap,ami egy teljesen átlagos kép,csinos felső,csinos nadrág,egyáltalán nem kihívó!

Erre a párom közli,hogy ő emiatt elhagy,ugyanis a testemet mutogatom,kitudja kikkel írogatok,biztos rám másznak,amit persze engedek is.Azt tudni kell,hogy keményen edzem azért,hogy minél jobb formában legyek,tehát formás vagyok,de semmimet sem mutogattam.Hosszú volt az öltözet.

Ennyire nem volt még gyerekes,sőt,ezen teljesen kiakadtam.

Mire vélnétek ezt a kiakadását?Biztos,hogy csak hiszti,de ez nekem baromi sok(k) volt.

Amúgy az élet más területén nem gyerekes,ezért sem szeretném,ha most egy ilyen baromság miatt lenne veszekedés.


2018. szept. 5. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

hagyd el, ennek semmi értelme, hogy letiltson a közösségi oldalról.


Majd rájön mekkora barom volt. hagyd el.

2018. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Féltékeny,tehát szeret!Minden szarért nem kell elhagyni.

Beszéld meg vele,hogy ez túlzás.Aztán próbáljatok kompromisszumot kötni,ami mindenkinek elfogadható.


Valahol érthető is,pár Fb,insta felhasználó tényleg legtöbbször arra megy ki ,hogy felszedjenek csajokat,pasikat ,lehet ebből indult ki Ő is.


Vagy egy rossz napja volt .


Ha annyira baromi sok(k) ,akkor hagyd el,ha mégsem az,akkor próbáld megbeszélni vele.

2018. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem komplett.
2018. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!