Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom ilyen velem?

Figyelt kérdés
a párommal 9 hónapja vagyunk együtt de távkapcsolat, minden jó volt meg minden, de 1 hónapja nagyon sokat veszekszünk és nem mutatja ki hogy szeret de azt mondja hogy szeret, flegma, és zsarol érzelmileg h megöli magát ha megpróbálom elhagyni. Nagyon rosszul vagyok és nagyon sokat stresszelek emiatt. Mit csináljak?

2018. júl. 27. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal szakíts vele.. Érzelmileg nem zsarolhat

Ki fogja nyitni magát? Fa##sag

2018. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az már régen rossz, ha valaki öngyilkossággal fenyegetőzik. Ebből azt veszem le, hogy csak birtokolni akar, ezért nem is szeret igazán.
2018. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott. Soha a büdös életben nem fogja megölni magát, ne gondolj már ilyen sokat magadról kislány.
2018. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Hármas.. nem hiszem,hogy akárkinek is erre lenne szüksége hogy beszólogass neki,mikor tanácsot kér mikor nem is ismered.

Az igaz,hogy az ilyen embert ott kell hagyni a francba,de azért ne már mi ez a hangnem.

2018. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Micur34 válasza:
Fenyegetés, zsarolás, nem éppen a szerelem jele. Hidd el tudom miről beszélek mert én is benne élek... sajnos. csak nálunk nem 9 hónap hanem 11 év. De nem is azzal fenyeget, hogy kinyírja magát, teljesen más módszerei vannak amivel belém tud rúgni, és fenyegetni. Remélem egyszer valakitől visszakapja kamatostul.
2018. júl. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akárhogy fájna hogy a párom elhagy DE nem zsarolnam sehogy sem.

Lehet tényleg jobb lenne szakítani mert ez téged is lehúz. Ha pedig igazi tavkapcsolat akkor még nem is látod.

2018. júl. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd ott. Viszont sosem biztos hogy nem csinál hülyeséget. Mindenképpen szólj a szüleinek, testvéreinek vagy valakinek akit ismersz a közeléböl hogy ilyennel fenyegetőzik, mert ha valamit csinál magával, és te tudtad akkor téged is elővesznek.

Szerintem tedd meg, lèpj ha nem olyan mint volt,egy az-nagyon fiatal vagy,másik pedig az hogy ez így nem normális.

Lehet hogy valami gondja van, otthon vagy bármi, sőt..elég valószínű,de egy kapcsolatnak arrol kell szólnia hogy tudjatok beszélni a magánügyetekröl is. Tudnod kell ha valami gondja van,hogy tudj neki segíteni. Ha pedig nem avat be akkor nem tudsz segíteni,így pedig neked is rossz és nem hiszem hogy fog működni.

2018. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!