Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van értelme a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme a tini kapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy igen,mert "tapasztalatot" szerzel általa, de tényleg ennyire meghatározó rész egy ember életében?

2018. aug. 13. 11:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Tapasztalatot szerzel velük és jó emlékek maradnak. De ezt nem úgy értjük hogy azonnal keress valakit. Várni kell rá és idősebb korodban jó érzés lesz rá vissza gondolni. De nem mondanám hogy meghatározó rész. De általába ebben az időszakban a lányok is többet fogalalkozniak a fiúkkal és forditva. Ilyenkor jönnek elő a hormonok. Es ezert gondolják túl ezt a tini szerelmet
2018. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, nem érzed magad egyedül ez hatalmas motiváció nem?
2018. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1 szóval csak emlék és tapasztalat szerzésre jó?


#2 nem tudom ki hogy van vele, de én nem fogok valakivel összejönni, csak hogy legyen valakim, legalábbis nagyon ez jött le a válaszodból. Ha erre gondoltál, akkor ott vannak a barátok, nem?

2018. aug. 13. 11:51
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor csak ha az idő megszépiti lesz jó emléked.

Sajnos benne vannak a csalodasok.

De ha csak jó történik veled abból sokat nem tanulsz.

Tudod. Ami nem öl meg az megerősít.

Nem mondom hogy legyen huszon éves korodig 30 partnered.

De minnél többféle embert ismersz meg annal többféle viselkedési format.

Ez igaz a szerelmi és a szimplán emberi kapcsolatokra is.

Jobban el fogsz igazodni, hogyan viszonyulj a partneredhez. Lassan többet tudsz a tolerenciarol, kommunikaciórol, stb.

Ha csalodsz, magadban csalódsz mert többet vártál a másiktól. De ezt is hasznositod majd.

2018. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked, vannak-e barátaid - de nekem csak haverjaim vannak ez a kettő nem ugyan az. Azért egy lány még is lány, mégis máshogy lássák a világot..
2018. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Persze. Miért ne lenne értelme?

A tiniknek is vannak érzéseik, vágynak a szeretetre, szerelemre.

Nyilván ez nem egyenlő azzal, hogy valaki kéthetente váltogatja a partnereket és 16 éves korára már több volt neki, mint sok felnőttnek :)

És ha valakinek nem alakult ki komolyabb kapcsolata tiniként, az sincs lemaradva semmiről sem. Nekem nagyon sok ismerősömnek inkább a húszas évei körül lett igazán komoly kapcsolata. 19-23 körül. Én is 20 voltam, amikor olyan kapcsolatom lett, amire már utólag is azt mondom, hogy ez volt az első igazi nagy szerelem.

2018. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#4 a csalódásokat hogyan lehet hasznosítani?


#5 vannak barátaim,igaz nagyon kevés, de akad. Mire gondolsz, mikor azt írod:"Azért egy lány még is lány, mégis máshogy lássák a világot.."?


#6 akkor érdemesebb várni, nem?

2018. aug. 13. 12:44
 8/18 anonim ***** válasza:

7: Ha neked nincs olyan, akivel el tudnál képzelni kapcsolatot, akkor várjál nyugodtan. Valóban nem kell csak azért valaki, hogy elmondhasd, hogy van valaki.

Szerintem ezt mindenki érzi. És hogy mások hogyan gondolják, azzal nem kell túl sokat foglalkozni. Mindenki élje a saját életét.

2018. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 nem feltétlen arról van szó, hogy nem tudnék elképzelni senkivel sem kalcsolatot,hanem, hogy megérné-e mindez ebben a korban? Ha később sokkal komoltabb is lehet, az nem jobb?
2018. aug. 13. 14:47
 10/18 anonim ***** válasza:

9: Minden kornak megvan a maga szépsége.

Nekem jó visszaemlékezni "gyerekesebb" kapcsolatokra iskolás koromból, amikor még nem a szexualitás volt a lényeg.

Mert felnőtt korban anélkül nem működik egy kapcsolat.

Nem mintha bajom lenne a szexszel :) Csak jó, hogy volt ilyen kis édes aranyos tinikori, gyerekkori szerelmem is.

2018. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!