Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy elfelejtsem? Hogy vegyem ra magam a szakitasra?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy sracba, egy eve egyutt vagyunk mar, de allandoan veszekszunk, egyszer meg is csalt, es igazabol egy nyomorek es fogalmam sincs miert vagyok meg vele, de mivel gcire szeretem nem tudom mit tegyek. Mar vagy 10szer szakitottunk a nyaron de mindig kibekulunk.
2018. szept. 7. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézus úram atyám....
2018. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos ha ugyanazok a problemak miatt veszekedtek akkor nincs sok esely a kapcsolat rendbehozatalahoz.... hatarozd el magad es donts mit is szeretnel, ezzel csak egymast agyat huzzatok. Uljetek le es beszeljetek meg mi is van koztetek es hogyan tovabb, hidd el segiteni fog.
2018. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!