Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy bírjátok ezt ki? Érthetet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ezt ki? Érthetetlen számomra.

Figyelt kérdés

Csajok - Srácok akik ebben a témában válaszolni/tanácsot adni szoktatok hozzátok fordulok.


Nos olvasgatom GYIK et unalmamba. És minden második kérdés valami olyan hogy : hogyan legyen barátnőm, miért vagyok csúnya, mièrt nincs nőm stb...


Na már most nem vagyok képes felfogni miért ilyen t*ketlenek a mai fiúk. 20 éves vagyok... az én generációmba is látom hogy sok a béna, de az alattam lévőbe még több... honnan ez az önbizalom hiány? Miért nem mernek lépni ezek az emberek?

Mivan ezekkel ti mit gondoltok?


Meg a másik kedvencem ez a csak akkor lesz nőm ha van pénz. Ez is h*lyeség. Nem a lányokat kell szidni mert nem állnak le veled hanem változtatni magadon meg nem rinyálni. Nem a csodát kell várni. Persze vannak ribik , de vannak normális csajok.


Szóval tisztelet azoknak akik napi 500x leirják ugyanazt és nem lövik magukat fejbe. De nem értem az okát ennek a generációs tesze toszasagnak...


2018. szept. 12. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Te jó ég! Vannak itt normálisan gondolkodó emberek? :D
2018. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Te tehetsz arról, hogy ilyen talpraesett vagy? Nem. Ők ugyanúgy nem tehetnek arról, hogy balf*aszok. Illetve azért van ez a nagy kérdés kiírogatás, hogy egy kis önbizalmat verjenek beléjük az emberek, és hogy privátokat kapjanak.
2018. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Attól hogy lemerek szólítani egy lányt még nem vagyok talpraesett :D

De engem azért irritál ez mert azoktól hallom az ilyen mondatokat hogy: jajjj degdugnam , meg simán befűzném meg stb... aztán arra nem képes hogy leszólítsa..

2018. szept. 12. 10:28
 4/17 anonim ***** válasza:
3-as, igen, vannak ilyenek is. Őket én sem értem, nem tudom mire verik magukat.
2018. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Tudod, nem akarlak megbántatni, de ezek a fajta kérdések a másik véglet GYIK-en. Amikor jön an agy megmondó, aki előadja, hogy jajj, nem a kinézet és a pénz a fontos és miért nem vagytok normálisabbak? Ez kb olyan, mintha egy csövestől azt kérdeznéd, miért nem vagy gazdag? Biztos azért, mert jókedvéből akar az utcán élni. Ahogy a második is leírta, azért ilyenek, mert ilyenek lettek. Lehet azért, mert sokszor elutasították őket vagy sokszor cikizték őket és elment az önbizalmuk. Nem egyszerű ám azt visszaépíteni.


Ráadásul, van egy másik réteg, akik nem biztos hogy írnak ide, de a való életben sem kezdeményeznek mert őket meg nem érdekli. És nem azért, mert töketlenek ahogy te fogalmazol hanem azért, mert nem érdekli őket. Énis ilyen vagyok például. Meglehetősen jól keresek, stabil hátterem van, tudom, mit akarok az életemtől és nem hiányzik bele egy nyávogó virágszál, aki még ott tart, hogy jajj hova kéne menni bulizni. Mert igazából a te korosztályodnak ítélt fiúk mellett a lányok se jobbak. Ott is két részlet van. Az egyik a ribizli sereg, aki csak akkor áll veled szóba ha legalább 20 millát ér a kocsid a másik meg azok, akik egy álomvilágban élnek és azt hiszik, hogy a Disney filmek egyszer majd bekövetkeznek. Akkor mégis miről beszélünk? Itt nem egyik vagy másik oldallal van baj, hanem alapvetően a generációval. És ez csak egyre rosszabb lesz ahogy a szexrobotok elterjednek meg már mindenki kiéli magát a chat oldalakon és személyesen 2 szót nem tud szólni.


És nem mellékesen csak megsúgom, 20 évesen a tini kategóriában kérdést feltenni nem épp az érettség magasfokát mutatja, Így megint nem igazán értem a generációzást. Akik ide irogatnak átlagban 15-18 közötti gyerekek. Semmi közük a te generációdhoz, ugyanis korod alapján te nem az a generáció vagy hiába csak a pár év különbség. Te már felnőtt vagy ők meg csak iskolások. Bár, a kérdésedből ítélve értelmileg valószínűleg jó a kategória.


23/F

2018. szept. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös. Nem azokkal van problémám akiket nem érdekelnek a lányok , hiszen ők eleve nem rinyálnak . Úgy gondolom ők elvannak a maguk világával , építik a saját életüket.


A problémám az hogy miért gondolják úgy hogy összedől a világ ha nincs barátnőjük , meg miért nem tesznek érte.

Figyelj szerintem mindenki tehet magáért. Félreértés ne essék , nem egy szintről indulunk ezt tudjuk. De én úgy gondolom hogy aki változtatni akar és fejlődni, aki elakar érni valamit az el is ér , ha barátnő ha munka a cél ha akármi.

Ahogy te mondtad téged nem érdekel most nő, de te nem is sírsz hogy legyen. Nekem azokkal van problémám akik sírnak a lányok után de nem tesznek semmit.


Tini kategóriába pedig azért tettem mert ezt itt tapasztalom főként és az ide kommentelőktől vártam választ.

2018. szept. 12. 10:53
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy én egyetértek a kérdezővel, olyan idióták is vannak itt.. Rámírt múltkor egy srác itt, normálisan írtam neki, hogy nem szokásom neten ismerkedni stb stb. Erre olyan alpári módon írt vissza. Konkrétan elküldött a kukiba, most komolyan. Mert, hogy nekem milyen jó, meg ne írkáljak ilyeneket, mert mekkora hülyeség és még sorolhatnám. Szóval nem csodálom, hogy nincs nője az ilyennek....
2018. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7 -es gondolom nem bírta a visszautasítást és te vagy a szar. Nem tudom hány éves vagy de ahogy észrevettem az a korosztályomnál lévő fiúknál erősen megjelenik.


Ment zöld mindenkinek.

2018. szept. 12. 11:14
 9/17 anonim ***** válasza:
19 vagyok, azt nem tudom, hogy az adott srác mennyi lehetett, de valahol ő is ennek a környékén...
2018. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szerintem ne foglalkozz nagyon vele :D
2018. szept. 12. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!