Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak szexet akar vagy esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar vagy esetleg remélem kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mindketten 18 évesek vagyunk én szűz vagyok,találkozónk volt és előtte célzásnak vettem,hogy szeretem a virágokat gondoltam ha fontos vagyok akkor vesz nekem nem vett,és el is aludt másfél órát késett beszélgettünk normális dolgokról csókolóztunk ő nyelves csók mániás mert csak az ment,fenekemet sőt a mellemet is fogdosta a kezemet nem fogta meg mert állítása szerint nem szokta senkinek sem ez rosszul esett.A tetőpont az volt amikor elvitt a kocsijával és azt hazudta,hogy hozzájuk megyünk megijedtem de utánna mondja csak vicceltem most akkor csak azt akarja? el vagyok keseredve :(
2018. szept. 12. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen ! Csak arra kellesz neki. Ne hagyd magad kihasználni!!ha igazan kapcsolatot akarna akkor tulajdonsagaidat ismerne meg nem oedig letaperol L
2018. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebből nem esett le hogy csak arra kellesz neki.....
2018. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
néha nem így viselkedik.
2018. szept. 12. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó lehet néha nem ilyen.

De amit leírtál abból az esik le hogy kipipájon Téged is és tovább lépjen.

Szóval csak arra kellesz.!!

2018. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor biztos piás
2018. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen fiúra vágyom de mégis bejön külsőre.
2018. szept. 12. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Most csak tapogatózott, hogy meddig mehet el nálad. A következő randin már tovább lép. Igen, most csak "arra" kellesz neki!

F vagyok.

2018. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó. Még össze se jöttetek, már 0 figyelem. Nem visz vigárot, másfél órát késik, csókmániás, tapogat... És hol van az udvarlás, a beszélgetés, egymás felfedezése??? Felejts el, mert kellemetlen emlék marad az első...
2018. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos csak arra kellesz neki,legközelebb már az ágyába leszel ha nem vigyázzol,az biztos hogy nem akar kapcsolatot a helyedbe én ezt nem hagynám vagy ha neked sem gond akkor nincs ezzel baj, én a helyedbe hagynám inkább, ha nekem tetszene egy lány/nõ akkor én nem csinálnék ilyeneket.


20F

2018. szept. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!