Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagyott túl tettem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

0110_fighter kérdése:

Elhagyott túl tettem magam rajta de nem tudom mi tévő legyek? Egésznap csak unom magam.

Figyelt kérdés

A barátnőm teljesen érthetetlen módon 1 hónapja elhagyott engem azt mondta már nem szeret de ezen már túltettem magam viszont mióta nem vagyunk eggyüt semmihez nincs kedvem és unatkozok is már mindent próbáltam olvastam haverokkal voltam stb.Összejönnék szívesen egy másik lánnyal de mindenkiben őt keresem valahogy nem tudom teljesen elfelejteni ha valakinek van egy jó ötlete megköszönném ha leírná.


16/F



2018. szept. 14. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress tovább egy hobbit, ne add fel ilyen gyorsan. Mondjuk kezdj el valamit sportolni. Az jót tesz a testednek és a lelkednek is, Eltereli a figyelmed egy időre. És lehet, hogy pont ott ismersz meg egy új lányt is :) 16/L
2018. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne süppedj bele a múltba,mozdulj ki egy kicsit, menj el sétálni, ott van a sok inger, majd elterelik a figyelmedet; ami egy másodperce elmúlt az már a múlt ne merengjél rajta; ami szép volt mondjuk azt őrizd meg a lelkedben és a fájdalmat meg hagyd ki az egész dologból.
2018. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*Jaj, tudod, mi volt?

Valahol volt egy ilyen idézet:


"Ne sírj mert vége lett; mosolyogj,mert megtörtént":)

2018. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat régebben teniszeztem majd ma ki megyek délután haverommal hátha tényleg jobb lesz.


előre is kösz a többi választ!

2018. szept. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!