Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gáz ha tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha tetszik a legjobb fiú barátom?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom egy fiú és már 1 éve kb legjobb barátom.. Eddig egyáltalán nem éreztem semmit semmit sem iránta, az utóbbi pár napban kezdődött.. Én 16 vagyok ő meg 19.. Elmondani nem fogom neki csak nem tudom mit csináljak😅

2018. szept. 21. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Külsőleg tetszik,vagy komolyabb?

A fiú-lány barátságoknál előfordul,hogy az egyik fél többet fog egy idő után érezni,mint a másik sajnos :/.

2018. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az érzelmi működések fejlődése, kialakulása során nagyon gyakoriak az ilyen vonzalmak kamaszkorban. A szimpatikus emberek jelenlétében több oxitocin hormon termelődik, aminek hatása van az agy olyan területeire, amelyek a szexualitásért felelősek.
2018. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nagy.bettike21 ***** válasza:

Sztem nagyon... mit akarna egy 18+os egy 16tol?! Plussz ha te is bejonnel neki mar tett vna vmit a

Cel erdekeben

2018. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó : igen persze, 3 év olyan nagyon sok🤦🏿‍♀️
2018. szept. 21. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt felejtsd is el,hogy barátok vagytok. Barátságban nincs tetszés,nincs semmi egyéb érzelem.
2018. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nagy.bettike21 ***** válasza:
Ez az igazsag na. Bocsi ha kicsit nyers voltam
2018. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os ez közelében sem jár az igazságnak. Egyéni véleményed lehet de az nem azt jelenti hogy úgy is van.
2018. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!