Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta hogy többet érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy többet érez irántam mint kedvelés, mit érthet ez alatt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel jóban vagyok, sokat beszélünk,nevetünk,és múltkor ezt mondta nekem.. Mit érthet ez alatt, szerelem, vagy simán tetszés? Szimpátia? Ehh

16/L



2018. szept. 23. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván tetszel neki.
2018. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyébként ismerem már pár éve, csak most kezdtünk el újra beszélni. Anno járni akart velem, csak közbejött 1-2 dolog.

Most barátként indítottunk de ezt mondta.

Nem tudom mire véljem

2018. szept. 23. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki.
2018. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen 1-2 dolog jött közbe, amikor járni akart veled? Egyébként tetszel neki azóta is. Elég kitartó srác, azt be kell vallani. :)
2018. szept. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!