Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti melyik fiút választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik fiút választanátok?

Figyelt kérdés

1. világos barna hajú, kék szemű szemüveges ,kitűnő tanuló ,jó a humora

2. Sötét barna hajú ,barna szemű, a suli “ jóképű” sráca ,3 as tanuló ,egész jó humorú de néha bunkó ha úgy van

3. Barna hajú ,kék szemű ,nagyon jó humorú , nem valami jó tanuló

Ui: mind a 3 al nagyon jól érzem magam



2018. szept. 25. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Mit valogatsz?😅

Ha ennyire eletkeptelen vagy akkor miert gondolod,hogy barmelyiknek is pont te kellesz?

Nem tok mindegy ,hogy nez ki?

2018. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mind a három fiu nagyon különböző belsőleg és külsőleg is az egyik biztos hogy szerelmes belém mert mondogatja a másikkal nagyon messze lakunk egymástól de ha találkozunk mint pl pár napja csak úgy a semmiből akkor úgy néz rám mintha valami nak tudom mi lennék tehát felnéz rám ...... és azért válogatok mert nem tok mindegy hogy a végén kivel leszek ha leszek de látom van aki csak beszól i tud és segíteni nem
2018. szept. 25. 23:16
 3/20 A kérdező kommentje:
Megköszönném az értelmes válaszokat!!!
2018. szept. 25. 23:17
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem mi akarunk osszejonni az egyikkel,nekunk halal mindegy kivel vagy.

Egyiket sem ismerjuk. Egyikrol sem tudunk kb semmit csak a tanulmanyait eredmenyeit meg a kulsejet,ami normalis emberek koreben lenyegtelen.

2018. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2018. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Erre így nem igazán lehet válaszolni, de ezek alapján az 1.
2018. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egyikükkel se gyere össze. Jobb lesz neked is és nekik is. Várj még a pasizással, mert még elég éretlen vagy hozzá.
2018. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hány éves vagyok és mennyire vagyok érett?
2018. szept. 26. 09:57
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem a korod hatarozza meg az erettseged. A kerdesedbol latszik,mennyire NEM vagy erett :)
2018. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
.
2018. szept. 26. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!