Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Maradjak vele vagy lépjek ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele vagy lépjek ki a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

3x randiztam egy sráccal, elsőre még pillangók voltak a gyomromban mikor vele voltam meg tetszett de aztán egyre múlt el ugyanis egy nárcisztikus típus és ez nekem nem jön be. Meg ami a baj hogy nem jött magamtól a beszélhetnék hanem voltak kínos csendek, ami az elsőnél még érthető, nade aztán...és megmondtam nrki hogy ez nem fog menni és ahelyett hogy elküldött volna a csába hogy akkor miért csókoltam vissza azt mondta hogy ő nem hiszi el hogy nekem nincsenek érzéseim(pedig mondtam) és megpróbált lekapni ismét meg alig tudott elengedni mert már mondtam hogy mennem kell...

Ja és mikor vele vagyok és látok más párokat úgy érzem mi nem leszünk olyanok és hogy ki kéne lépnem, nem jó emberrel vagyok... és nem tudok nemet mondani mert tényleg miért ne járjunk, adok esélyt... és vele még talán jól is érzem magam de mikor nincs ott vágyom valakire helyette... tudom ez eléggé úgy hangzik h nem állok készen kapcsolatra de jól esne már az a fajta szeretet/szerelem...

Szóval ha nem érzem a tüzet adjak esélyt vagy dobjam ki végleg? Most csak időt kértem neki meg hiányzom..



2018. szept. 27. 21:09
 1/2 -remete- ***** válasza:

ha nincs tűz lépj ki felesleges olyan szekeret tolni amiben nincs kerék. megy-megy de nem az igazi.


Vagy tudd meg mi a vágya ehhez pár randi nem elég. Attól , hogy valaki szereti önmagát még nem biztos, hogy mást nem képes kellő figyelemmel értékelni. Arra gondolok ha nincs kommunikáció akkor a kapcsolat csak kirakat. Egy közösség felé mutatott izé.


Mindenképpen tisztáz magadban mire van szükséged aztán dönts.

2018. szept. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a srácot mindenképp hagyd, mert ha már most ilyen érzéseid vannak, hogy nem hiszed, hogy ti olyan pár lehettek, mint mondjuk mások, akkor nem valószínű, hogy ez később változni fog. Jönni fog más, akinél nem lesz kérdés, hogy mit akarsz.
2018. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!