Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kiváncsi,ki hogyan ismerkedett meg a nagy Ő-vel.Különösen az elsővel,bár szívesen olvasgatnék későbbi jellegű kapcsolatokról is.Köszi,aki megosztja!:)


2018. szept. 30. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy Ő-vel? Tudom ezért ha nem is öltök meg de megkoveztek... Én általánosban elsőben a tankönyvben sorry de kellett xddd sajnos barátnő nem hiszem h jut nekem xDD


16/F

2018. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj,ne már!:)

Mindenesetre jó hosszú kapcsolat lehet,kísérteni fog életed végéig:P

2018. szept. 30. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsővel 15evesen az iskolába. Néztük egymást de senki nem kezdeményezett..vegul kilestem az osztályfőnökuk naplójából a nevet,meg akartam keresni facebookon de nem találtam...aztan kb találtam...kb 1 hónap múlva megint rákerestem akkor megtaláltam bejelöltem. -beszélgettünk találkoztunk de valami hiányzott 2-3talalkozas volt .Utána megismerkedtem egy lánnyal az iskolába,mondta ha van kedvem es akarok segítsek nekik kipakolni mert koltoztek . Hát milyen véletlenek vannak a barátnőm szulei és a fiú szulei csereltek el a lakást:)))))) első közös téma megvolt ,3 évig tartott
2018. okt. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még nagyon kicsi voltam az első számítógépemnél, kb 15 éve volt

és az egyik játéknál a csalókódba kellett beírni egy szót ami tartalmazott nagy ő betüt

2018. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!