Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakitani vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani vagy nem?

Figyelt kérdés

Tehát 5 honapja van fiúm elöbb soha nem volt.

Szeretem öt de néha ugy érzem hogy nem kéne eggyüt lenünk. Élvezni szeretném az életet bulizni a baratnökkel meg ilyenek de félek összetörném a saját szívem is meg az övét is ha szakitanák. (Bocsánat a helyesíras miatt most az nem megy) elöre is köszönöm.

18L



2018. okt. 1. 00:24
 1/5 anonim válasza:
7%
Szakits nyugodtan ha meg nem szexeltetek. Ha mar szexeltetek es ugy akarsz szakitani, akkor gratulaok hogy megkaptad a r1banc bizonyitvanyt :D
2018. okt. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Adott okot arra, hogy szakítsatok? Mert ha nem, akkor már bocs de nem vagy normális hogy egy jól működő párkapcsolatot,és egy normális fiút azért akarsz eldobni magadtól, hogy bulizni járhass és élvezhesd az életet(amit amúgy, úgy is megtehetsz hogy párkapcsolatban vagy).
2018. okt. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj szakítani, elég, ha kevesebbet találkoztok. Beszéld meg vele! Nem kell folyamatosan együtt lógnotok.
2018. okt. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy azért is olyan gáz az egész. Nagyon jól megvagyunk és a többi kapcsolathoz képes a miénk tényleg "jó" (gondolom értitek mire gondolok,DE állandoan szörözik kicsit hulyén hangzik de igy van. Engem pedig zavar de nem lehet vele eröl a témárol normálissan beszélni. Ja meg persze neki az más mikor Ő a haverjaival sörözik meg ha én a barátnöimmel bulizok...
2018. okt. 1. 00:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát amikor megy a barátaival sörözni, menj el vele.
2018. okt. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!