Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítani fog velem, mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fog velem, mert nem feküdtem le vele?

Figyelt kérdés

A barátommal most lesz 2 hónapja, hogy együtt vagyunk és tegnap nála aludtam, viszont a szobájában megláttam az óvszeres dobozt és egyszerűen beparáztam, de nem szóltam róla neki semmit. Aztán amikor megpróbált levetkőztetni ,én elutasítottam, mert egyáltalán nem éreztem úgy, hogy készen állok rá,16 évesen. Viszont a barátom ezt nem értette meg és egyszerűen hazaküldött. Nem láttam rajta,hogy ideges lett volna, csak simán annyit, mondott, hogy menjek haza.

Próbáltam hívni,de nem vette fel és vissza se írt... Mit csináljak?



2018. aug. 5. 02:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy kicsit rosszul esett neki a visszautasítás, ez érthető. Ha bocsánatot kérsz tőle, és elmagyarázod neki, hogy te még nem állsz készen erre, de még utána is szakítani akar, vagy hasonló, akkor ne is bánd, mert egyértelmű, hogy mire megy.
2018. aug. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Érthető, hogy rosszul esett neki a visszautasítás és még a lány kérjen bocsánatot??? Úristen, milyen világban élünk... Pasiként én kérek elnézést.
2018. aug. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát miután vele akartál aludni, nem erre számított... Ez így elég frusztráló lehetett. De ha igazán szeret, valamennyit még biztos tud várni.
2018. aug. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Mond meg neki, hogy még nem vagy rá kész! Ha szeret megérti ha pedig szakítani akar akkor nem is kár érte...
2018. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Nehogy már te kérj bocsánatot!

Azzal, hogy nem válaszol, elárulja igazi szándékát.

Ha lefekszel vele, ugyanígy viselkedik.

.

Szerezz egy szívlapátot, állítsd rá 'barátod' és kellő lendülettel hajítsd el, hogy minnél messzebb kerüljön tőled!

2018. aug. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha ezért hazaküldött, és nem hagyta, hogy elmond, miért utasítottad el, tényleg csak a szexre ment. Ha lefeküdtél volna vele, akkor is szakított volna, nagyon rövid időn belül és te még a mostaninál is rosszabbul éreznéd magad.
2018. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez azért eléggé durva, hogy hazaküldött, szerintem ezzel be is bizonyította, hogy milyen és mit akar valójában. Ne sajnáld, ha ez véget ér, elég nagy tahó lehet.
2018. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne kerj bocsánatot! 16 eves vagy es meg kell értenie, hogy nem allsz keszen! A pasid egyertelmu hogy nagyon kanos es menonek erzi magat hogy minel hamarabb megdugjon valakit....
2018. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet.

De tudod, egy olyanért, aki ennyire egy önző bunkó, nem is kár. Majd találni fogsz olyan pasit, akinek nem csak a lábad közötti lyuk kell, hanem akkor is szeret, ha pár hét után nem teszed szét a lábad.

A helyedben én magam adnám ki az útját.

2018. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igazad van, még 2 hónapja sem jártok, te szűz vagy és 16 éves, becsülendő, hogy nem dobod oda magad. Ne is tedd, csak azért, mert ezért szakítani akar! Majd lesz, aki megvár, hidd el, voltam ilyen cipőben. Ne keresd a fiút. Persze, rosszul esett neki, de mi az, hogy hazaküld? Ha szeretne, egy ilyen miatt nem küldene haza, hanem adna egy puszit és azt mondaná, hogy akkor megvár. Ha keres, beszéljétek meg, de nehogy már te fuss utána ezek után..
2018. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!