Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hazudott, titkolózott, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott, titkolózott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sztori roviden annyi hogy baratnommel egyutt vagyunk mar 2 eve, mindig megbiztam benne, mindenkinel jobban. Sose voltak gondok, elkezdett dolgozni egy munkahelyen kb. egy eve, van egy munkatarsa akivel az eleje ota jol elvannak, szinte baratok, en is ezt hittem. A srac bevallotta baratnomnek hogy bejon neki, szeretne vele egyutt lenni stb, pedig a srac tudja hogy baratnommel egyutt vagyunk. Baratnom mondta hogy tisztazta a sraccal hogy nem akar tole semmit, csak baratsagot, mert itt vagyok neki en. Teljesen nyugodt voltam. Tudtam hogy nyomul ra de tudtam hogy megbizhatok benne. Par honapja azt mondta nekem hogy munkahelyet fog valtani hogy ne nyomuljanak es hogy minden kiraly legyen. Mondtam neki nem kell, akkor menjen ha o akarja, mondta hogy megy. Par napja derult ki hogy ugyanott dolgozik, csak azert hazudott hogy ne legyek feltekeny vagy valami. Illetve titokban ezzel a sraccal elment pizzazni es mozizni..nem tudtam ezekrol semmit. Szerintetek? Mit tegyek?
2018. okt. 3. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Azért hazudott, mert neki sem közömbös a srác és így akarta titkolni, hogy valami van köztük. Ha ilyenben hazudott, kitudja miben hazudott még, vagy miben fog.
2018. okt. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nincs miről tartania akkor elmondja hogy elmegy a sraccal moziba meg pizzázni. Nem őszinte hozzad,ki tudja meg mibe hazudott?? Ha tenyleg csak barátság akkor simán elmondta volna neked mert ész érvekkel tudna megnyugtati miért nincs okod féltékenynek lenni rá.
2018. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, de a srácnak leirta hogy nem akar tole semmit, csak baratsag.
2018. okt. 3. 11:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Téged is hülyének néz meg őt is. Leírja hogy nem akar tőle semmit aztán elmegy vele randizni,neked meg hazudik.

Te meg hagyod magad azért meri megtenni és meg is fogja többször is te meg férfi létedre ullhetsz otthon magányosan miközben a barátnőd randizgat

2018. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta barátnőm hogy nem hagyná hogy nyomuljon rá és szüksége van barátokra..hát mondom oké. Krvára nem tudom mit gondoljak.
2018. okt. 3. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Feleslegesen tetted fel a kérdést

Ha a barátnőd azt mondja az ég zöld,sírsz hogy miért zöld de nem nézed meg elhiszed. No vagyok tudom milyen mikor valaki nem érdekel és megtudom etetni a hazugsagaimmal. Pont ilyen ! Nem azt mondom hogy hagyd el az a te döntésed,de ne hagyd már magad. Te tipikusan az a srác vagy aki hagy mindent elhisz mindent mikor dobják akkor még ő érzi magát hibásnak. Lépj már ki az árnyékodbol mert amíg megtehetik veled meg is fogjak tenni

2018. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha titokban elment pizzazni, akkor egyértelműen ismerkedni akart. Sztem dobd ki vagy adj neki 1 het gondolkodasi idot...
2018. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy a srac neki csak barat, es a srac is tudja, bnom folytatni akarja..
2018. okt. 3. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Tárgyként használt téged...
2018. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted utolso?
2018. okt. 3. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!