Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Már egy éve is úgy éreztem, hogy szakítani kéne, ezért szünetet tartottunk, de végül visszafogadtam. Utólag szerintem ez csak azért volt, mert részemről elmúlt a rózsaszín köd (tudni kell, hogy ez az első komoly kapcsolatom). Most kb 4 hónapja megint nem érzem jól magam a kapcsolatban... Néha tökre jó, jól megvagyunk, de a barátom mindig elrontja valamivel...a hétköznapokban is annyi minden égő dolgot csinál, ami miatt én érzem rosszul magam...mert mikor kettesbe vagyunk akkor nem ilyen. Bár mostanában már sehogy sem jó. De ő már annyira a mindennapjaim része, hogy fogalmam sincs mi lenne velem nélküle. De nem akarok csak ragaszkodásból vele maradni. Szóval fogalmam sincs mit csináljak. Szerintetek?

2018. okt. 6. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd ezt el neki. Hogy kétségeid vannak és hogy nem érzed jól már magad ebben a kapcsolatban. Hallgasd meg a véleményét és próbáljatok változtatni rajta. Gondold végig mik azok a dolgok,ami miatt beleszerettél,hátha újra tudjátok valahogy pezsdíteni a kapcsolatotokat. Nyílván az "egyszerűbb" megoldás a szakítás lenne,mert inkább legyél egyedül,mint egy olyan kapcsolatban,ahol nem érzed jól magad. De ez a te döntésed mi nem láthatunk bele a kapcsolatotokba és hogy mi működik mi nem.
2018. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele erről, megbeszéltük hogy mindketten változtatunk, de nem sikerült..
2018. okt. 6. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tud az ember hosszú távon megváltozni. Ideig-óráig lehet, de a szög mindig kibújik a zsákból. Vagy elfogadjátok egymást és éltek békében, vagy lesz egy stresszes kapcsolat.
2018. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az ami nem jó már? Mik például ezek az égő dolgok?
2018. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!