Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmmel 1 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 1 hónapja vagyunk együtt és az anyukája azt akarja, hogy szakítsunk. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tudom, egy hónap nem olyan combos idő, de szeretjük egymást.

Ő 11.es én 12.

Az anyukájával nem találkoztam még, de egy napon azt mondta a lánynak, hogy nem is akar engem megismerni, és fejezzük be ezt az egészet.

A lány nagyon a szívére vette, megfogadta anyukája utasítását, mert nem akar vele összeveszni.

Szakítás előtt állunk.

Mit lehetne tenni ez ellen?

Hogyan lehetne visszafordítani?

Esetleg hatni az anyukára?


2018. okt. 11. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

11, 12. Ez a párkapcsolatban elég fiatal, szerintem az anyukája egy minimum 14 éves korig várni akár azzal hogy a lánya párkapcsolatban éljen. Még lehet tovább is. Én olyan 16 évre tippelnem.

Na de. Az anyukája sztem nem igazán lehet hatni, maximum annyival, hogy megmutatod hogy Te tényleg szereted őt. Mert egy két év múlva elindulnak a hormonok, és lehet fel meg tapasztalatlanok vagytok. Nem védekeztek, akármi. Bevallom, a lányomat en is feltenem ebben a helyzetben.

Szerintem próbáld meg azt, hogy megbeszeled az anyukájával hogy mondjuk egy hónapig csak úgy találkozhattok, mikor ott van mellettetek. Ha nem megy bele, hajde, akkor egyezz bele a fel évbe. Az is jó mintha nem talalkozhatnatok. Lehetőleg ilyenkor az okosabb fejedet mutasd xddd

2018. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Wow 12 éves vagy és helyesen, korrekten fogalmazva írsz! Grat! Amúgy kérdésedre válaszolva nem tudsz rá hatni sajnos, gondolom a korotokkal van a gondja.
2018. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1: 11-12. osztály (nem éves!) az a 17-18 éveseket jelenti.
2018. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Várd meg amíg 18 lesz ő is aztán lépjetek le :D

Jobb ötletem nincs, biztos van valami ok ami miatt nem csíp az anyukája, járj utána aztán próbálj meg változtatni rajta.

2018. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És a csajszi nem is próbálta megbeszélni vele?
2018. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látom beloptad magad az anyós szívébe xD
2018. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!