Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki mit tenne a helyemben? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolán101 kérdése:

Ki mit tenne a helyemben? (Lent)

Figyelt kérdés

Nos,lassan 2 éve ,hogy együtt vagyunk barâtnőmmel és egyre jobban azt érzem ,hogy valami gond van a kapcsolatunkban.

Így felszinen semmi gond nincs elvagyunk együtt ,járunk szórakozni mondhatni boldog kapcsolatunk van . A probléma ott kezdődik ,hogy 2 év alatt csak egyetlen egyszer sem hagyta ,hogy megcsokoljam és nagyon ritkân hagyja azt is ,hogy csak simân megöleljem.Eleinte gondoltam ,hogy csak egyszerűen félénk és idővel feloldódik majd ,de épp az ellenkezője történt ,már odâig fajult ,hogy meg sem próbálom ölelni vagy puszilni mert tarsasâgban nekem nagyon kínos ha elhúzza magát tőlem úgy ,hogy közben elvileg a barátnőm. Idővel ez már nagyon kezd engem frusztrálni ,néha már nemis a barátnőmnek tekintem és gyakran fordul meg a fejemben ,hogy mással esetleg boldogabb lehetnék. Megcsalni eszembe sem jutna mert szeretem őt csak én nem érzem ezt úgy mintha viszonozták ezt felém ,rengetegszer beszéltem vele ahol elmondtam ,hogy nem akarok semmit sem ráerőltetni csak nekem ezek alap dolgok egy kapcsolatban és nagyon hiányolom a mienkből,ilyenkor mindig elutasít ,hogy ő ilyeneket nem szeretne és miért nem bírom ki én is nélkülük .Nagyon szeretem és rengeteg fâjdalmat okoz nekem ezekkel a kis dolgokkal (pl.ha meg szeretném ölelni akkor ellök magától)

Gondolkozom azon mostanában ,hogy szakítsak vele ezért ,de naív ember módjára várakozok egy ideje hátha történne valami változás.....

Elnézést ha hosszúra sikerült ,válaszokat előre is köszönöm:)

18/f és a barátnőm is 18



2018. okt. 13. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha meg az ölelést sem engedi ott már gondok vannak.Beszélj vele erröl mert ez nem normális és ha ezek után se változik szakíts vele mert nem vagy boldog és ti nem egy pár vagytok hanem max barátok.
2018. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez már nagy gond szerintem , kérdezd meg tõle hogy szerete igazából?

Ez olyan mint ha csak barátnak tekintene semmi másnak.

Beszéljétek meg hogy ez nem megy neked, az is lehet hogy van más valamilye és veled csak azért van együtt mert biztonságba érzi magát esetleg anyagilag nagyon jól álsz.

2018. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valakilye
2018. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!