Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan adjam a tudtára (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára (többi lent! )?

Figyelt kérdés
Nos. Nem rég ugye középsuliba kerültem, busszal járok oda. A megállóban egy szintén odajáró lánnyal ismerkedtem össze. Hogy őszinte legyek, nem tudom pontosan mi tetszik benne, csak egyszerüen imádom. Az vajon jót jelent, ha pl mindig mosolyogva köszönt vissza rám, már távolrol is integet, stb. Hogy közölhetném szándékom a lehetö leg diszkrétebben? Tudni illik nem vagyok az a térbeton arcu srác, "Jo a melled kö kola' " szöveggel.
2018. okt. 18. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova délután. Ha jól mennek a dolgok hívd el randira? Mi ezen a nehéz? Max nemet mond.
2018. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éppen a "Nemet mond"-on van a hangsuly! Ezt akarom elkerülni, mert félek az elutasitástol, tudom hogy puncis de ez van!
2018. okt. 18. 18:04
 3/3 anonim válasza:
Amit az első írt. Ha nem teszel semmit akkor nem is fog semmi történni. Elutasítás akkor ez van, ugyan ott vagy mintha meg sem kérdezted volna. De ha rákérdezel és igent mond akkor már tettél valamit.
2018. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!