Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehetséges?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2-3 éve a legjobb barátok voltunk, de miota lett pasija, azóta nem beszéltünk sok mindent.

Aztan 2 hónapja szakitottak, elkezdtünk mostanába újra beszélgetni és hát tetszik nekem., 19 éves én 18 vagyok.

Ő az a fajta, hogy fiatalabbakkal nem jön össze, de szerintem ezen lehet változtatni, ahogy ismerem.

Szerintetek kisülhet belőle kapcsolat valahogyan?

Ő is nagyon bír, tetszem is neki. De erről nem nagyon beszéltünk.



2018. okt. 24. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről.Ha jó barátok vagytok mindenről tudtok beszélni. Ne gondolkodj helyette, erre a választ csak ő tudja. Ha elutasító, és csak a barátod akar lenni, akkor legalább van esélyed más lánynál próbálkozni. Nem egyszer előfordult már, hogy ha a fiú máshol keresett boldogságot, az előző lány vissza akarta kapni. Az élet már csak ilyen. Ki tudja, veled is megtörténhet, de cselekvés nélkül csak hiú ábránd marad.
2018. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!😄
2018. okt. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!