Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mivel ajándékozhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel ajándékozhatnám meg?

Figyelt kérdés

Barátnőm 16-szülinapja közeledik.

Még csak két hónapja vagyunk együtt de még sosem voltam ennyire oda egy lányért sem! Szeretném valami különleges ajándékkal meglepni viszont nagyon rossz vagyok az ajándékozásokban.

Megpróbáltam összeszedni néhány rá jellemző dolgot, de általános ötleteket is nyugodtan írhatok.


-Szereti a művészet minden formályát. (Rajz, fényképezés, irodalom, színészet...)


-Szeret más lenni és ezt az öltözködésével ki is fejezei. (Színes alter ruhákat hord.)


Tudom hogy nem valami sok de ha kérdezzék akkor talán el tudok árulni olyan részleteket amelyeket nem tartottam annyira fontosnak!


Előre is nagyon köszönöm a segítséget!


16F



2018. okt. 25. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami alteros ékszert vegyél Neki. Régen volt egy bolt a Blahán ahol lehetett is venni. Alterego volt neve.
2018. okt. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Milyen egy alter ékszer? xd
2018. okt. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!