Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit/Miket csináljak, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit/Miket csináljak, hogy a barátnőm soha ne csaljon meg?

Figyelt kérdés

(Normális válaszokat várok és semmi kritikát! 15 év alattiak legyenek szívesek ne válaszolni.)

Sziasztok! Barátnőmmel most jöttünk össze pár hete, de én úgy érzem csak ő kell nekem...Nagyon sokszor emlegeti hogy nagyon szeret és ki is mutatja, de egy éve történt eset után amit hallottam sajnos nem tudok benne teljesen megbízni pedig muszáj lenne, mert a bizalom egy kapcsolat alapja.Ha bíznék is benne teljesen akkor is kellene valami amivel megpecsételem a kapcsolatunkat.A szexhez jól értek, de szerintem ez nem minden egy kapcsolatban...Legalább is szerintem. Minden választ fogadok, de azért az agyoniskolázottak kíméljenek:) Előre köszönöm mindenkinek!



2018. okt. 26. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Jól meg kell kúrelni rendszeresen
2018. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez a probléma egyidős az emberiséggel, a megoldás még várat magára.
2018. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem neked kell tenned ezért, szimplán olyan csajt kell találni, akiben van annyi, hogy bármi is van, nem teszi meg. Ha mindent jól csinálsz, de a csaj mégis ribi, akkor magadat okolod majd, mert a csajnak más fsza kellett? Normális ember előbb szakít, minthogy ilyet tegyen.

Mindenki hibázik, ő is hibázott, ettől még nem kell elítélni.

2018. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
1 nél a pont :D
2018. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek egy lakatlan szigetre.
2018. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelni kell rá, hogy mindig te legyél a számára elérhető pasik közül a legjobb. Ennyi a titok.
2018. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem amugy mindenkinek igaza van. Kurni azt rendszeresen kell szoval mindenki erdemel egy piros pontot:D
2018. okt. 30. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!