Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? A szüleim nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A szüleim nem engedik hogy meglátogassam a barátomat

Figyelt kérdés

Az idei tanévtől kezdve távkapcsolatban élünk, ő tőlem 100km-re van, egyetemen. 2 éve együtt vagyunk, lassan 1 hónapja nem láttam őt. Felhoztam az ötletet a szüleimnek hogy mondjuk jövő szombaton felülnék egy buszra és elmennék hozza, meglátogatni, és délután már jönnék is vissza, de nem engedik😔Mit tegyek? Már nagyon hiányzik, és ő jelenleg nem tud még jó ideig hazajönni😔

16L


2018. okt. 27. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazuk van. 16 évesen ne utazgass a pasidhoz.
2018. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
S akkor mégis hogy találkozzunk?! Ha én nem megyek még legalább 2 hónapig nem tudunk talalkozni...
2018. okt. 27. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm anno úgy oldotta meg, h kitalált valamit, pl. egy barátnőjével ment együtt valahova, csak a haverját kísérte el ide-oda, stb.

Persze nem szép hazudni, de nem hiszem, h ez akkora baj lenne és idővel elmondhatod nekik majd, h igazából ez történt. De, h ne vigyelek bele a rosszba, úgy is elérheted, amit egy másik ismerősöm is csinált már, h a szüleiddel elmész abba a városba/faluba, ahol találkoznátok és egy idő után felhozod nekik, h az egyik idevalósi barátnőddel találkoznál.

Tudom, mind a kettő hazugság, de ha tényleg ennyire nem engednek el, akkor vagy hazudsz, vagy ami még esélyes, megmutatod nekik, h felelősségtudatos nagy lány vagy és talán elengednek. Sok sikert azért:D

16/l

2018. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok jó kamuzásban az a gond ezzel az ötlettel:D
2018. okt. 27. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem a barátod látogat meg? Én is egyetemista vagyok, Debrecenben tanulok. Volt kapcsolatom, ahol az akkori barátnőm 50-60 kilométerre lakott tőlem. Még is vettem a fáradtságot és felültem a buszra hiába kellett 1 órát utaznom érte. Ha igazán szerelmes és látni akar, akkor már a buszon vagy vonaton lenne.


Megjegyezném, hogy az egyetemisták nagy részének pénteken például gyakran nincs órájuk (pontosan a hazajárósok miatt). Emellett ott van a hétvége, amikor szerintem simán le tudna menni hozzád ha igazán akarná.


Ha nem így van akkor sajnálom, én ilyen vagyok.


F/23

2018. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Orvosi egyetem...pénteken is este 8ig órája van😔+rengeteget kell tanuljon
2018. okt. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!