Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a fiú, aki udvarol nektek szegényebb családból származik?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de mindig kellemetlenül érzem magam, ha be kell mutatni valakinek pl. a házunkat. Parasztházban lakunk, ami sajnos ma már elég idejétmúlt dolog, de persze próbáljuk rendbetartani, édesapám szinte minden évben fest, stb. Belül hát kicsit régebbi bútordarabok is vannak, de nincs felfordulás meg ilyenek, próbálunk rendet is tartani. Bevallom őszintén ha lenne egy barátnőm, kicsit félnék bemutatni neki. Pláne ha az adott illető jómódúbb... Nektek az ilyesmi dolgokról mi a véleményetek? 19f
2018. okt. 29. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem zavart,ha valaki szerényebb körülmények között él. Csak legyen rend és tisztaság. Ezek nem pénzkérdések. :) 27/N
2018. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia. Szerintem ezzel a lányok is igy vannak hogy nem merik bemutatni a házukat. De ha lenne pasim engem egyáltalán nem érdekelne ha kukoricábol lenne kirakva a házuk se. Hidd el ha szeret akkor nem fogja erdekelni hogy nektek milyen a házatok. Ui: lány vagyok :)
2018. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem evvel sokan így vannak.

De számomra nem a lakása lenne a fontosabb én úgy is elfogadnám ha kis parasztkunyhoja lenne.Én családom se a leggazdagabb ./L

2018. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Jártam már nálunk szegényebb családból származó fiúval (én átlagos családból származom), sosem volt ezzel semmi gond. Ők is egy pici, parasztház szerségben laktak, de engem ez sosem érdekelt. Nem azt figyeltem.
2018. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem származhat mindenki gazdag családból és palotából.

A mesebeli király is hozzáadta a lányát a szegény legényhez, mert megérdemelte (mosolyra derítette a lányt, megmentette z életét stb). Jó, jó - ez mese. A valóság is hasonló, hiszen az előttem szólók sem vonakodnak a szegénységtől. (Lásd Jókai: Szegény gazdagok valamint Gazdag szegények c. műveit.

2018. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!