Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek, ha a barátoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a barátotok/barátnőtök megváltozna?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy mikor elkezdtek járni, akkor egy viszonylag visszahúzódó, kissé antiszociális ember, majd egy év múlva már szociálisabb lesz, beszélget az osztálytársaival és néha elmegy velük meginni egy kávét. Meg mondjuk elkezd sportolni.

ti mit tennétek? örülnétek, hogy kezd megnyílni az osztályában? Szakítanátok vele ezek miatt a változások miatt?



2018. nov. 8. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly kérdés? Szakítani azért, mert beszélget és kávézik a barátaival?? Jesszus...igen, szakíts, jobbat érdemel nálad!
2018. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elozovel...
2018. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy én vagyok az aki megváltozott, és a barátom ez miatt sokszor kiakad. Ezért kérdeztem.

Várok még válaszokat.

2018. nov. 8. 19:32
 4/9 DollarDog ***** válasza:
A barátnőmmel kb egy hete szakítottunk, szimplán azért mert feltettem. Ne ess ilyen hibaba hogy ilyen hulyeseg muatt szakits valakivel! Ha imadod akkor ne hagyd el semmiert!
2018. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondom hogy én nem akarok szakítaniii
2018. nov. 8. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerinted normális dolog ezen kiakadni? Nem az! A tulajdonának tekint, meg kell felelned neki. Én a helyedben azonnal elhagynám, mert ez csak még rosszabb lesz. Tudod az ilyen pasik szokták verni a feleségüket...
2018. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek lehetne ezen a viselkedésén változtatni?

nem szeretnék szakítani vele, mert szeretem...

Meg nem hinném hogy bántana vagy bármi ilyesmi.

2018. nov. 8. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ő ilyen, nem tudsz rajta változtatni. Persze, egy darabig nem fog bántani. De ha ilyen tök természetes dolgokra így reagál, sok jóra ne számíts. Majd nem csak kávézni mész... Akkor mi lesz?
2018. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi van? Ahogy elkezdted, azt hittem, valami bulizósra változás lesz a vége, de beszélget és kávézik :D Tök szolid, ez nem nagy változás, de jó. Ahogy a sport is.


Nyilván nem bánja ezeket egy normális ember, ennél többet is el kell tudni fogadni, főleg, ha valaki hosszabb távú kapcsolatot is akar... Az emberek változnak.


Nem tudsz vele mit csinálni, elfogadja vagy sem... Itt nem a te készülékedben van a hiba...

2018. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!