Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még őt?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és most lesz hetvégén hogy 1 éve együtt leszunk.De egyszerűen már nemtudom Mit erzek iránta.Van egy srác is aki úgy "tetszik " és lehet lenne nála esélyem de persze semmiképp nem szeretném megcsalni a barátom.Amikor a barátom azt mondta hogy szakitsunk (nem gondolta komolyan) akkor eléggé letörtem. Még nem váltunk ketté csak mostanában konkrétan semmit nem beszélünk.Még amikor megölelem mar nem erzek ugy semmit. Nemtudom mi legyen és hogy mit érzek iránta..Lehet hogy ez a szerelem már teljesen kihalt. Veletek is volt már ilyen? (Bocsi a helyesírásért)

2018. nov. 9. 05:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Leültünk exemmel és őszintén megbeszéltünk mindent, arra jutottunk hogy elfáradt a kapcsolat, már csak szenvedünk. Harag nélkül váltunk el, így esélyt adtunk egymásnak hogy megtaláljuk a boldogságot.
2018. nov. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szereted, csak megszokásból vagy vele. Itt az ideje tisztázni a dolgokat és szakítani.
2018. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta ismered ezt a srácot?
2018. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mostanában ismertem meg.
2018. nov. 10. 06:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagy boldog a társaságában, akkor ezt tudasd vele és amikor készen állsz, próbáld meg azzal a másik sráccal, hátha. Az ilyen esetekben a dolgot már jobb nem erőltetni, ha már nem érzel komolyabb kötődést a partnered iránt.
2018. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami?
2018. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!