Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem volt még rendes barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még rendes barátom csak kavarások az baj?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és már csókolóztam pár fiúval meg hosszú ideig beszélgettem velük de csak kavarásból mert ennél komolyabb mèg nem volt. De a barátnőm meg azzal nyaggat hogy mikor lesz már rendes barátom? Hat basszus nem tehetek róla hogy eddig még nem találkoztam olyannal akivel komolyan össze is jönnék. Mondjuk az utolsó fiúval már komolyabb volt mert őt nagyon szerettem meg igazából minden megvolt ami egy járáshoz kell csak nem mondtuk ki egyszer se hogy mi együtt vagyunk. De találkoztunk mindig és több mint 8 hónapig volt ez. De vele mégis elromlott valami sajnos. De egyszerűen aki össze akar velem jönni azzal én nagyon nem szeretnék. Meg most nem is tetszik senki. Tényleg ciki hogy nem jártam normálisan senkivel? Mindenki menőzik állandóan a barátjával ...és barátnőm is szekál mivel most neki is lett barátja, de előtte még nem volt neki senki.
2018. nov. 12. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az,csak ezzel a folyamatos kavargatással el fog menni a híred és nem fognak nagyon akarni. Just sayin'
2018. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem baj. Egyáltalán nem.
2018. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!