Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hiszi a barátnőm hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi a barátnőm hogy megcsalom?

Figyelt kérdés
Az iskolában azt mondja 1-2 ember hogy én szédítem a csajokat és mindenkit felakarok szedni megakarom csalni a barátnőmet. Miközbe ez nem igaz. A barátnőm barátnője mondta hogy az előző csajomnál is ezt csináltam miközben nem, nem is tudnék úgy csajozni hogy közbe barátnőm van. Hiába mondom neki hogy ez nem igaz nem hisz nekem. Mit tegyek hogy végre elhigyje? Miért nem bízik bennem?
2018. nov. 13. 21:06
 1/2 anonim válasza:
Lehet te csinálsz olyan dolgokat amik mások számára félreérthető..csak te ezt nem veszed észre.Kérdezd meh a barátnődet Hogy miért gondolja ezt.
2018. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...

Figyelj oda a viselkedésedre, lehet, hogy észre sem veszed de olyan dolgokat teszel, amik félreérthetők a barátnőd számára

2018. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!