Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon rosszul érzem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam emiatt, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A volt barátommal nemrég szakitottunk azért mert már nem szerettem.Már előtte tudtam 1 héttel hogy én számtanis fogok vele.Megtortent a szakítás és időközben (szakitsunk napján ) megismetem egy srácot.Meg nem volt semmi csak beszélgetünk de már most nagyon szimpatikus.Viszont az én környezetemben senki nemtudja felfogom hogy mi már szakitottunk a volt barátommal és folyton ezzel piszkalnak és máshogy beszélnek velem a rokonaim is.A volt baratomat én tényleg sajnálom de nemtudok mit tenni. Ha már egyszerűen nem szeretem. Sokáig mondta hogy ilyen gyorsan nem lehet kiszeretni valakiből és egy idő után már meguntam és megkerdezte Hogy van e valaki én meg mondtam hogy igen. És nagyon kiakadt pedig mondtam neki hogy amúgy is szakítottam volna vele ha nem ismerem meg őt meg nem is komoly (ugye még semmi nem volt) és suliba is lenyomott egy jelenetet én meg mondtam neki hogy én ezt nem suliban szeretném megbeszelni meg minden.De attól félek hogy holnap már elég sok pletyka lesz rólam hogy én megcsaltam őt. Mit tudnék tenni? (Helyesírásért előre bocsi)?

2018. nov. 13. 21:56
 1/1 Meridián1 válasza:

Elhívod egy kávézóba, elmondod neki amit itt leírtál, vagy felfogja, vagy nem, de kb. ennyi a maximum amit tehetsz.

Idővel beletörődik és megismerkedik valaki mással.

2018. nov. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!